Autor: TV iSport
0
Koubkův majstrštyk: Osm nul a LM pro Česko. Další krok: smlouva a boj o titul?
Rock vs. Cataloni. Liverpool proti Londýnu v Oktagonu

Pro brankáře tolik důležitý první zákrok si Aleš Hruška v zápase s Duklou nepřipsal. Boleslavský gólman po třech minutách hry minul malou domů a jeho obří zaváhaní přetavil Jean-David Beauguel v první branku utkání. Další gól už nepadl a Mladá Boleslav prohrála s návštěvníky z Julisky 0:1.

Francouzský útočník Beauguel, který do Dukly přišel z Waalwijku, možná jednodušší gól ve své kariéře nevstřelil. Po Hruškově promachu mu stačilo trefit odkrytou branku, gólmanův tygří skok už situaci nezachránil.

Frustrovaného Hrušku museli po minele utěšovat spoluhráči, první domácí zápas za Mladou Boleslav nemohl mít pro expříbramksého brankáře horší start.

Podobnou chybou se prezentoval v říjnu v zápase Ligy mistrů s CSKA Moskva plzeňský brankář Matúš Kozáčik .

Po třech minutách hry ak vedla Dukla v Mladé Boleslavi 1:0 a stejným výsledkem i utkání skončilo. Pražané zapsali první výhru v sezoně, Boleslav poprvé odešla poražena.

Kompletní sestřih zápasu Mladá Boleslav - Dukla Praha 0:1