9. srpna 2014 • 21:40

SUPERšance Sparty zlikvidovala mánička z Příbrami

Autor: jab
0
SESTŘIH: Boston - Toronto 2:3. Pastrňák dal první gól v play off, rozhodl ale Matthews
Zima dohnal(a) Slavii, Trpišovského díl viny. Sparta má víc herní nadstavby

VIDEO | Střelecké soužení, které započalo v odvetě 3. předkola Ligy mistrů v Malmö, neopustilo Spartu ani v Příbrami. Úřadující mistr si tvořil výborné šance, dlouho ale ztroskotával na dlouhovlasém obru v domácí brance - gólmanovi Marku Boháčovi. Nová příbramská jednička kapitulovala až v 70. minutě.

Po odchodu zkušeného Aleše Hrušky do Boleslavi přitom měli mít Středočeši v brance problém, devětadvacetiletý gólman a klubová ikona odváděl po pět let svému týmu velmi dobré služby.

Nová jednička Marek Boháč, který do Příbrami zamířil stejně jako Hruška ze Žižkova, ale proti Spartě ukázala, že chytat umí. Přes 190 cm vysoký brankář, který nastoupil do svého třetího zápasu v sezoně, si v první půli vyšlápl na Ladislava Krejčího a následně zlikvidoval i dorážku ostrostřelce Davida Lafaty.

Jednou Boháčovi v první půli pomohla i tyč, ale štěstí k dobrému brankáři patří.

Boháč, který krom zákroků poutá pozornost i delšími vlasy spletenými do culíků, inkasoval až v 70. minutě po dorážce Davida Lafaty. Příbram se Spartou prohrála po boji 0:1.

Příbram - Sparta: Šance Ladislava Krejčího a Davida Lafaty