Rajtoral dal dva góly a Plzeň vyhrála. Lídr ligy porazil Domažlice 3:1

0
Zábranský? Zbrojovku řídit nebude, fotbal jde mimo něj, Kometa je srdcovka
Zimák: Vrána přiletěl nečekaně. Proč by MS mělo klapnout?

Fotbalisté Plzně vyhráli také druhý zápas v rámci zimní přípravy. Po sobotním vítězství nad divizních Tachovem 3:1 dnes ligový lídr třetiligové Domažlice 3:1, přičemž jednou se za Viktorii trefil Stanislav Tecl, dva góly přidal František Rajtoral z penalt. Zápas jsme sledovali ONLINE na iSport.cz.

Hosté: 25. Roubal

Domácí: I. poločas: Kozáčik – Hradecký, Tecl, Hrošovský, Kovařík, Procházka, Beránek, Mahmutovič, Rajtoral, Chramosta, Medveděv. II. poločas: Bolek – Hejda, Čihák, Kratochvíl, Lešek, Holenda, Koudelka, Šíša, Kolář, Hrdlička, Mlynařík.

Hosté: Pavlík (46. Švihořík) – Dungel (46. Hrubý), Chocholoušek, Bauer, Beránek (46. Kubišta), Leitl (46. Špírek), Braun (46. Vojtko), Mužík (46. Javorský), Roubal (69. Bláha), Došlý (46. Bárta), Sokol (59. Bezděk).

Luční

ONLINE PLZEŇ - DOMAŽLICE ZDE>>>

Trenér Plzně Miroslav Koubek už před utkáním avizoval, že bude šetřit opory týmu před sobotním odjezdem na soustředění, aby neriskoval zranění. Hráči jako Horváth , Pilař , Petržela, Řezník , Vaněk, Hubník či Hořava tak dostali volno, šance se tím naskytla řadě hráčů z juniorky.

V základní sestavě se objevili hned tři útočníci - Tecl , Mahmutovič a Chramosta . Teclovi stačily tři minuty, aby poslal Plzeň do vedení. Hosté sice srovnali, ale záhy si Rajtoral došel pro penaltový faul a sám pokutový kop proměnil. A ještě před poločas proměnil i druhou nařízenou penaltu. Ještě předtím trefili Tecl a junior Medveděv břevno.

Do druhé půle nasadil Koubek kromě Hejdy, Koláře a Holendy už jen mladíky a v útoku už se Plzeň tolik neprosadila.

Viktoria Plzeň - Domažlice 3:1 (3:1)

Branky: 28. a 39. Rajtoral obě z pen., 3. Tecl - 25. Roubal.

Sestava Plzně:

I. poločas: Kozáčik - Rajtoral, Procházka, Baránek, Medveděv - Hradecký, Hrošovský , Kovařík - Tecl, Mahmutovič, Chramosta.

II. poločas: Bolek - Lešek, Hejda, Šíša, Čihák - Kratochvíl, Mlynařík - Koudelka, Kolář, Hrdlička - Holenda. Trenér: M. Koubek.