Sparťan Přikryl míří na hostování do Dukly, Blažek je na zkoušce | iSport.cz
29. ledna 2015 • 10:59

Sparťan Přikryl míří na hostování do Dukly, Blažek je na zkoušce

Autor: sh, spo, pj
Sparťan Přikryl míří na hostování do Dukly, Blažek je na zkoušce
TOP VIDEA
Kouč Sparty Krupp: I vloni jsme dobře odstartovali. Přijde Neuvirth? Kouč Sparty Krupp: I vloni jsme dobře odstartovali. Přijde Neuvirth?
Smutek i slzy... Kellnerová na Prague Playoffs závodit nebude. Představí se ale jako ambasadorka Smutek i slzy... Kellnerová na Prague Playoffs závodit nebude. Představí se ale jako ambasadorka
VŠECHNA VIDEA ZDE

Velký talent českého fotbalu Tomáš Přikryl míří ze Sparty na půlroční hostování do Dukly. „Jsme na podmínkách dohodnutí s hráčem i klubem, dneska se zapojí u nás do přípravy,“ uvádí Michal Šrámek, ředitel Dukly Praha.„Hostování Tomáše Přikryla směřuje k tomu, aby měl maximální zápasové vytížení. Je to i od Sparty vstřícný krok směrem k reprezentační jednadvacítce, kterou čeká mistrovství Evropy. Pro všechny strany bude nejlepší, když se v létě vrátí na Letnou zcela rozehraný,“ řekl hráčův agent Viktor Kolář ze společnosti Sport invest.

Přikryl v podzimní části sezony zasáhl do deseti ligových zápasů. Čtyřikrát nastoupil v základní sestavě a zaznamenal dvě branky. V Dukle doplní Romana Poloma, který na Julisce hostuje rovněž ze Sparty.

„Jsme velice rádi, že se Tomáš rozhodl pro vstup do našeho klubu. Jedná se o jednoho z nejtalentovanějšího hráče naší kopané a reprezentanta do 21 let. Věříme, že v našem mužstvu najde uplatnění a bude velkou posilou pro jarní část Synotligy,“ poznamenal sportovní ředitel Dukly Günter Bittengel.

Dukla musela neprodleně řešit problémy s útočníky, protože v přípravném duelu se Slovanem Bratislava přišla o zraněného Jakuba Mareše. A protože její marodka není malá, přichází na zkoušku také útočník Jan Blažek, mistr ligy s Libercem (2006) a Slavií (2008).

„S Libercem, jehož je hráč, jsem dohodnutí. Uvidíme, v jakém bude stavu,“ říká Šrámek.

Ze Sparty by mohl odejít na půlroční hostování také záložník Kamil Vacek, který nebyl na podzim spokojený s herní vytížeností.

Podzim fotbalistů Dukly v 90 vteřinách

Podzim fotbalistů Sparty v 90 vteřinách

 


Články odjinud


Články odjinud