Jan Podroužek
29. ledna 2015 • 18:11

Bednář jde do Příbrami. Je to hráč velkého formátu, tvrdí Starka

Reklama
TOP VIDEA
Dočkal: Každý má rád zápasy o všechno. Výhru Slováků nad Ukrajinci nepřeceňuje Dočkal: Každý má rád zápasy o všechno. Výhru Slováků nad Ukrajinci nepřeceňuje
ANKETA: Nejoblíbenější slovenský sportovec podle Čechů? Sagan, Chára i Cibulková ANKETA: Nejoblíbenější slovenský sportovec podle Čechů? Sagan, Chára i Cibulková
VŠECHNA VIDEA ZDE

Čerstvá domluva. Útočník Roman Bednář se dnes odpoledne dohodl s Příbramí na půlročním hostování. 31letý hráč, jehož Sparta přeřadila na začátku zimní přípravy do juniorky, odletí v sobotu se středočeským klubem na herní soustředění do Turecka.Námluvy probíhaly už od minulého týdne, kdy Příbram kontaktovala Bednáře poprvé. Tehdy její šéf Jaroslav Starka jel za útočníkem do Pece pod Sněžkou, kde se sparťanská juniorka připravovala. Bednář si vzal čas na rozmyšlenou i kvůli prvnímu potomkovi, kterého s manželkou čeká.

Dnes se rozhodl vábení Příbrami vzít. „Je to kvalitní útočník, hráč velkého formátu, kterého moc rádi vítáme v našem klubu,“ řekl webu iSport.cz Starka.

Sparta se s Příbramí dohodla na půlročním hostování, hned v sobotu odlétá Bednář se Středočechy na soustředění do Turecka, kam ve stejný čas míří shodou okolností i český mistr.

Útočník Roman Bednář zřejmě ve Spartě už na jaře nazůstane
Útočník Roman Bednář zřejmě ve Spartě už na jaře nazůstane

 


Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze