Pojď sem, kam jdeš. Dočkal lobem vyšachoval obranu Bystrice | iSport.cz
15. února 2015 • 04:58

Pojď sem, kam jdeš. Dočkal lobem vyšachoval obranu Bystrice

Autor: jab
TOP VIDEA
Baník - Sparta: Kangova střela pořádně protáhla Laštůvku Baník - Sparta: Kangova střela pořádně protáhla Laštůvku
Liberec - Karviná: Chyba karvinské obrany! Breite se dostal před Hrdličku sám, 3:0 Liberec - Karviná: Chyba karvinské obrany! Breite se dostal před Hrdličku sám, 3:0
VŠECHNA VIDEA ZDE

Pohodlnou výhru Sparty v ligové generálce s Banskou Bystricou kazila jen slabá produktivita. "Gólů bylo opravdu málo," žehral trenér Vítězslav Lavička. V jedné z tutovek neuspěl Bořek Dočkal, střelec penaltové pojistky. Akce, která Dočkalově střele v pádu předcházela, ale byla výstavní.Dočkal zády k brance přehodil tři obránce posledního týmu slovenské první ligy a nadýchaný oblouček mu přiklepla zpět posila Ivan Schranz. Slováci nevěděli, kde jim hlava stojí. Skvělé kombinaci chyběla jen gólová tečka, záložník Sparty v krkolomné pozici míč pravačkou netrefil ideálně.

VIDEO: Podívejte se na luxusní kombinaci Dočkala a Schranze

Pojď sem, kam jdeš. Sparťané lobem vyšachovali obranu

"Pozitivní je to, že jsme si šance vypracovali. Z takového množství příležitostí bych si ale představoval, aby ten výsledek byl daleko výraznější," zhodnotil poslední přípravný zápas trenér Vítězslav Lavička.

Generálka na první zápas jarní části Synot ligy, ve které Sparta přivítá 23. února Příbram, skončila "jen" výhrou 2:0. Skóre otevřel Lafata, pojistku přidal z pokutového kopu Dočkal.

"Utkání jsme měli pod kontrolou, teď jenom aby to tak bylo i v lize," vysekl cíle do druhé poloviny sezony záložník Marek Matějovský.

Na vedoucí Plzeň ztrácí Letenští po podzimu jeden bod.

Sparta generálku zvládla. Banskou Bystricu porazila 2:0

Herolind Shala ze Sparty (vpravo) bojuje o míč s Marošem Balkem z Banské Bystrice
Herolind Shala ze Sparty (vpravo) bojuje o míč s Marošem Balkem z Banské Bystrice

 


Články odjinud


Články odjinud