Klokan proti gepardovi. Souboj maskotů Bohemky a Teplic v penaltách!

Autor: spo
0
Lokvenc: Chemie Kuchty a Birmančeviče je úžasná! Chorý není zákeřňák
CESTA ZE DNA: Jsme silnější, než si myslíme, říká zápasník Peňáz

Tohle tady ještě nebylo! Kluboví maskoti Bohemians 1905 a Teplic se vyzvali na souboj v pokutových kopech. Bitvu mezi klokanem a gepardem uvidíte o poločasové přestávce sobotního utkání (17:00, živě na iSport.cz).

Bude to historicky první Souboj maskotů v Synot lize! V penaltovém rozstřelu o poločasové přestávce se proti sobě postaví teplická gepardice Jane proti domácímu klokanovi. „Rádi bychom z tohoto souboje udělali tradici a věříme, že se do něj postupem času zapojí třeba jihlavský ježek či další maskoti,“ říká autor myšlenky na Souboj maskotů marketingový manažer Teplic Martin Kovařík.

Oba aktéři ostře sledovaného sobotního souboje už se na duel poctivě chystají a vše směřuje k tomu, že se v sobotu ukáží v nejlepší možné formě!