Další změny ve Spartě: Picault i Řezníček končí, Čermák do Boleslavi | iSport.cz
17. června 2015 • 17:05

Další změny ve Spartě: Picault i Řezníček končí, Čermák do Boleslavi

Autor:
Útočník Fabrice Picault v dresu Sparty.
TOP VIDEA
LIGOVÝ INSIDER: Škoda měl být v základu, návrat Dočkala odnese Sáček LIGOVÝ INSIDER: Škoda měl být v základu, návrat Dočkala odnese Sáček
Kometa Brno - Mountfield HK: Smoleňák prostřelil Čiliaka a vyslechl si nadávky, 0:2 Kometa Brno - Mountfield HK: Smoleňák prostřelil Čiliaka a vyslechl si nadávky, 0:2
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbalová Sparta poté co přivedla záložníka Franciho Litsingiho a obránce Markuse Steinhöfera, ohlásila další odchody z kádru. Po Pavlu Kadeřábkovi opustí letenský tým například útočníci Fabrice Picault, Jakub Řezníček a Ivan Schranz. Změny v kádru Zdeňka Ščasného se týkají především těch hráčů, kteří přišli v zimním přestupním termínu. V klubu končí jak slovenský útočník Ivan Schranz, Američan Fabrice Picault tak i Jakub Řezníček.

Smlouva skončila Jakubu Podanému a o jejím prodloužení se jednat nebude.  Levý obránce či záložník odešel do Slovanu Bratislava, kde podepsal dvouletý kontrakt.

Na hostování v Brně zůstává záložník Jan Sýkora a Aleš Čermák zamířil do Mladé Boleslavi. O jeho formě působení kluby prozatím jednají. Setrvat ve Spartě by mohl i brankář Miroslav Miller, se kterým klub jedná o dalším prodloužení spolupráce.

Ligová sezona v 90 sekundách: Sparta Praha
720p 480p 360p 240p

 

 


Články odjinud


Články odjinud