Jablonec potvrdil další posilu. Z CSKA Moskva bude hostovat Karavajev | iSport.cz
3. července 2015 • 17:00

Jablonec potvrdil další posilu. Z CSKA Moskva bude hostovat Karavajev

Autor:
Vjačeslav Karavajev už trénoval s Jabloncem.
TOP VIDEA
TOP góly 21. kola: Miloševičův pozdrav Nitovi nebo Jablonského paráda TOP góly 21. kola: Miloševičův pozdrav Nitovi nebo Jablonského paráda
Kometa Brno - Mountfield HK: Smoleňák prostřelil Čiliaka a vyslechl si nadávky, 0:2 Kometa Brno - Mountfield HK: Smoleňák prostřelil Čiliaka a vyslechl si nadávky, 0:2
VŠECHNA VIDEA ZDE

Dvacetiletý ruský obránce Vjačeslav Karavajev, který v minulé sezoně působil v Dukle Praha, bude působit v Jablonci. Klub na svých webových stránkách oznámil, že s hráčem domluvil na ročním hostování.Ve čtvrtek večer přicestoval kmenový hráč ruského klubu CSKA Moskva do Rakouska a v pátek už poprvé trénoval s jabloneckým týmem.

"Jsem rád, že jsem teď v Jablonci. Je to velmi silný tým. Chtěl bych se prosadit a dostat se do sestavy. Důležité pro mě je sbírat zkušenosti. Věřím, že budu ještě silnější, než jsem byl v minulé sezoně," řekl dvacetiletý pravý obránce po podpisu ročního hostování na severu Čech.

Karavajev je už šestou letní posilou Jablonce. Do klubu už přišli útočníci Stanislav Tecl, Tomáš Wágner, záložník Michal Trávník, obránce Andrej Jakovlev a brankář Michal Bárta.

 


Články odjinud


Články odjinud