Liberec potvrdil posilu do zálohy. Na hostování přichází Shala ze Sparty | iSport.cz
24. července 2015 • 10:39

Liberec potvrdil posilu do zálohy. Na hostování přichází Shala ze Sparty

Autor:
TOP VIDEA
Baník - Liberec: Stronati si srazil míč do vlastní sítě, hosté snižují na 1:2! Baník - Liberec: Stronati si srazil míč do vlastní sítě, hosté snižují na 1:2!
Příbram - Zlín: Jablonský se trefil z voleje přímo k tyči, 2:1 Příbram - Zlín: Jablonský se trefil z voleje přímo k tyči, 2:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ondřej Švejdík, Tomáš Koubek, Jan Sýkora, David Hovorka. To je výčet hráčů z Letné, kteří v letní přestávce posílili vítěze Českého poháru z Liberce. A jako pátý ze Sparty na sever míří také reprezentant Albánie Herolind Shala, který přichází k Nise na půlroční hostování.„Vzhledem k současnému přetlaku v záložní řadě a návratu Josefa Hušbauera, kterého Herolind ve Spartě nahrazovali, jsme se rozhodli ho uvolnit na půlroční hostování,“ uvedl ředitel sportovního úseku Sparty Jakub Otava pro klubový web.

23letý ofenzivní záložník posílil Spartu v zimě, v české lize zatím odehrál v rudém dresu tři utkání, na premiérový gól stále čeká.

„Chceme být co nejsilnější. Shala je zkrátka další ze jmen, které by nás mohlo posílit, a uvidíme, jak vše dopadne. Je to hráč, který se nebojí střílet z dálky, což nám tu momentálně trochu chybí,“ řekl kouč Slovanu Jindřich Trpišovský. „Co se Shaly týče, jsou to určité dozvuky všech jednání, která jsme vedli během léta,“ dodal.

Sparta s Libercem v tomto přestupním oknu čile obchoduje. Z Liberce již získala levého záložníka Martina Frýdka, na oplátku na sever poslala na přestup Jana Sýkoru a na hostování pak zkušeného stopera Ondřeje Švejdíka. Slovan však z Letné získal na „hostovačku“ i gólmana Tomáše Koubka a také Davida Hovorku na přestup.

Se Švejdíkem, Hovorkou i Sýkorou (momentálně je však zraněný) modrobílý klub počítá do základní sestavy, hráči na „hostovačce“ však nebudou moci v lize proti svému mateřskému klubu nastoupit.

Ligová sezona v 90 sekundách: Slovan Liberec
720p 480p 360p 240p

 


Články odjinud


Články odjinud