Uhrin: Bojovali jsme s epidemií, na tréninku bylo pět hráčů | iSport.cz
17. října 2015 • 20:41

Uhrin: Bojovali jsme s epidemií, na tréninku bylo pět hráčů

Autor: ČTK, iSport.cz
Dušan Uhrin byl po remíze svého týmu s Jabloncem spokojený
TOP VIDEA
KARLOS SHOW: Marpo s Noidem promluvili o zápasení, šikaně, došlo i na stare down KARLOS SHOW: Marpo s Noidem promluvili o zápasení, šikaně, došlo i na stare down
MOMENTY Václava Kadlece: Obrovský talent a nenaplněný potenciál MOMENTY Václava Kadlece: Obrovský talent a nenaplněný potenciál
VŠECHNA VIDEA ZDE

Trenér fotbalistů Slavie Dušan Uhrin si mohl sobotní bezbrankové remízy na půdě silného Jablonce cenit o to víc, že jeho svěřenci v reprezentační pauze bojovali s chřipkovou epidemií. V jednu chvíli měl dokonce kouč Pražanů k dispozici jen pět hráčů, a proto musel na dva dny zrušit tréninky. "Řešili jsme si své vlastní problémy, které jsme měli teď během čtrnácti dnů. Museli jsme dva dny odložit trénování, protože jsme měli nějakou chřipkovou epidemii. Bylo nás pět, takže poprvé v životě jsem dal dva dny volna," řekl na tiskové konferenci Uhrin.

Nemoc postihla i realizační tým. "Snad to už odeznělo. To byla první přestávka, která nám pomohla uzdravit hráče. Jsem rád, že jsme se do toho utkání dali celkem dohromady, ale představa vstupu do utkání byla jiná. Nechci to ovšem svádět na to, že jsme byli nemocní nebo zranění," dodal Uhrin.

CELÝ SESTŘIH: Jablonec - Slavia 0:0. Domácí se dál trápí

Mimo hru nakonec zůstal jen gruzínský záložník Levan Kenija. "Je otázkou, jak jsme připraveni, protože když je někdo zraněný nebo nemocný, tak ho špatně připravíte. Snažím se, aby byl celý tým nachystán na 90 minut, i když ne každý to vydrží. Třeba Štohanzl trénoval jen dva dny, také proto jsem ho střídal. To je větší problém, protože my těch kreativních hráčů nemáme tolik," podotkl Uhrin.

Jeho celek remízou prodloužil sérii bez porážky v lize na sedm kol. "Pro mě to neznamená nic, protože těch bodů je pořád málo. Představoval jsem si, že doma jich nasbíráme o čtyři víc. Na druhou stranu jsme některá utkání mohli i prohrát. V našich silách je, abychom hráli lepe," dodal Uhrin.

Jablonec - Slavia: Zákrok Michala Frydrycha na Lukáše Masopusta

Jablonec - Slavia: Závar před bránou Slavie

Jablonec - Slavia: Deliho ohrožení vlastní brány

Jablonec - Slavia: Tečovaná rána Tomáše Jablonského

Jablonec - Slavia: Akrobatické zakončení Radka Voltra

Jablonec - Slavia: Střela Jaromíra Zmrhala

Jablonec - Slavia: Střela Ruslana Mingazova

Jablonec - Slavia: Střela Ruslana Mingazova

Jablonec - Slavia: Střela Martina Pospíšila

Jablonec - Slavia: Střela Martina Doležala

 


Články odjinud


Články odjinud