Teplice dál posilují. Po Nivaldovi přichází Makedonec Dimitrovski | iSport.cz
Pavel Janega
3. ledna 2016 • 17:00

Teplice dál posilují. Po Nivaldovi přichází Makedonec Dimitrovski

Autor:
Vladimir Dimitrovski si zahrál i v dresu Mladé Boleslavi
TOP VIDEA
Baník - Liberec: Stronati si srazil míč do vlastní sítě, hosté snižují na 1:2! Baník - Liberec: Stronati si srazil míč do vlastní sítě, hosté snižují na 1:2!
Příbram - Zlín: Jablonský se trefil z voleje přímo k tyči, 2:1 Příbram - Zlín: Jablonský se trefil z voleje přímo k tyči, 2:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

Včera Nivaldo, dnes Vladimir Dimitrovski. Teplice představily už čtvrtou zimní posilu, od které si slibují zkvalitnění obranné čtyřky. Makedonský stoper má zkušenosti s českou nejvyšší soutěží z let 2010 – 2012, kdy oblékal dres Mladé Boleslavi.„Od přestupu dělí Vladimira Dimitrovského už jen úspěšné zvládnutí zdravotních testů,“ informoval klub.

Sedmadvacetiletý stoper přichází z Karabachu, kde působil poslední půlrok. Do sestavy ázerbájdžánského lídra se však neprosadil, připsal si pouze tři starty, a tak využil nabídky Teplic.

Dříve hrál v řecké Kerkyře, makedonském Rabotnički či Vardaru Skopje. Čeští fanoušci si ho mohou pamatovat z Mladé Boleslavi. Dimitrovski si připsal také čtyři starty v makedonské reprezentaci.

Příchod nového stopera má pro Teplice logické důvody. Dimitrovski nejenže vyztuží jejich defenzivu pro náročné jarní boje, zároveň bude nejspíš náhradou za Davida Jablonského, jenž stále vyjednává o přestupu do zahraničí.

Další posilou může být bulharský stoper Plamen Kračunov ze Slavie Sofia, kterého si „žlutomodří“ pozvali na testy. V pondělí s týmem zahájí zimní přípravu. Chybět by neměly ani další zimní přírůstky teplického kádru – Davor Kukec (Baník Ostrava) a David Vaněček (Hradec Králové). Nivaldo se připojí ve středu.

 


Články odjinud


Články odjinud