Zeman do Slavie nepřijde! Už s ním nejednáme, oznámil Tvrdík | iSport.cz
21. ledna 2016 • 09:24

Zeman do Slavie nepřijde! Už s ním nejednáme, oznámil Tvrdík

Autor:
TOP VIDEA
Baník - Liberec: Stronati si srazil míč do vlastní sítě, hosté snižují na 1:2! Baník - Liberec: Stronati si srazil míč do vlastní sítě, hosté snižují na 1:2!
Příbram - Zlín: Jablonský se trefil z voleje přímo k tyči, 2:1 Příbram - Zlín: Jablonský se trefil z voleje přímo k tyči, 2:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

Již osm posil přivedla v zimním přestupovém období Slavia a na tomto čísle se pravděpodobně také zastaví. Přestože se dlouho jednalo o příchodu záložníka Martina Zemana ze Sionu, pražský klub nakonec neposílí. „Klub již Zemanův příchod neplánuje,“ prozradil na Twitteru místopředseda dozorčí rady Slavie Jaroslav Tvrdík.Slavia o příchodu Zemana dlouho jednala a zdálo se, že se levonohý záložník stane posilou číslo 9. Jenže to už neplatí, bývalý hráč Sparty či Příbrami do Edenu nepřijde. Alespoň ne v zimě.

„Klub již neplánuje příchod Martina Zemana pro letní část ligy, tudíž s ním ani nejedná,“ napsal na Twitteru místopředseda dozorčí rady pražského klubu a zástupce čínského majitele Jaroslav Tvrdík.

I tak je seznam nových posil Slavie pořádně dlouhý. Do ambociózního klubu už přišli Josef Hušbauer, Antonín Barák, Zdeněk Linhart, Jan Bořil, Lukáš Železník, Muris Mešanovič, Jiří Pavlenka a naposledy Jaroslav Mihalík.

Ligový podzim za 60 sekund: SK Slavia Praha
720p 480p 360p 240p

Fotbalové přestupy ONLINE: Sledujte, které hvězdy změní dres >>

 


Články odjinud


Články odjinud