15. března 2016 • 18:20

Souboj plejerů: Nominujte ligovou elitu do dovednostních soutěží

Autor:
Reklama
1080p720p480p360p240p
Souboj plejerů startuje. Nominujte ligovou elitu do dovednostních soutěží!
TOP VIDEA
Svátek parkuru ovládl Madrid in Motion. Jaké bylo Prague PlayOffs? Svátek parkuru ovládl Madrid in Motion. Jaké bylo Prague PlayOffs?
Plzeň - Karviná: Procházka zakroutil nádhernou standardku za záda Berkovce Plzeň - Karviná: Procházka zakroutil nádhernou standardku za záda Berkovce
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tušíte, který ligový hráč se pyšní nejtvrdší střelou? Jaký fotbalista je nejrychlejší s míčem mezi kužely? Který brankář si nejlépe poradí s přímými kopy? Odpovědi na tyto otázky vám už tento měsíc dá další díl projektu Souboj plejerů. Dnes se na oficiálních webových stránkách synotliga.cz spouští hlasování fanoušků, kteří z nominací jednotlivých klubů vyberou finalisty do čtyř disciplín.Jaké disciplíny to jsou? Tvrdost a přesnost střely, rychlostní slalom či zneškodňování přímých kopů. Složení elitního týmu Synot ligy mají ve svých rukách fanoušci české nejvyšší soutěže.

„Souboj plejerů je tak trochu dárkem pro fotbalové příznivce, kteří mají příležitost vidět v atraktivních disciplínách ligové hvězdy. Věřím, že se do hlasování zapojí a následně si užijí výstupy, které pro ně ze samotného finále chystáme,“ řekl Daniel Hajný, ředitel komunikace profesionálních soutěží.

Jak budou jednotlivé disciplíny probíhat? Přesnost střelby. Tedy deset kopů na břevno branky. Tvrdost střely. Speciální radar změří projektily vybraných hráčů. Slalom s míčem. Kličkování mezi kužely na čas. A přímé kopy. Brankáři tváří v tvář střelcům.

GALERIE | Podívejte se na nominace

Nominace - tvrdost střely
Nominace - tvrdost střely

Hlasování probíhá do čtvrtka na oficiálním webu Synot ligy. Samotný event se uskuteční 22. března nedaleko Prahy. „Přiznávám, že na tenhle projekt se celý tým Synot ligy maximálně těší. Vidět ligové hráče, kteří se poměřují v dovednostních disciplínách, je skvělá věc. Už teď mohu slíbit, že chystáme pro veřejnost řadu atraktivních videí a výstupů,“ dodal Daniel Hajný.

A jaká jména se objevila v nominacích jednotlivých klubů SYNOT ligy? Očekávejte hvězdy. Ljevakovič, Zlámal, Vůch, Bednář, Zavadil, Pavlenka, Fatai či Holenda. Vše jména, jež příznivci české nejvyšší soutěže dobře znají. Hlasovat na oficiálním webu synotliga.cz mohou fanoušci do čtvrtka tohoto týdne.

Souboj plejerů startuje. Nominujte ligovou elitu do dovednostních soutěží!
1080p 720p 480p 360p 240p

Témata:  sport, synot liga, fotbal
 


Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze