16. března 2016 • 15:06

Rozhodnuto. Derby pražských „S“ bude pískat sudí Kocourek

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
Svátek parkuru ovládl Madrid in Motion. Jaké bylo Prague PlayOffs? Svátek parkuru ovládl Madrid in Motion. Jaké bylo Prague PlayOffs?
Plzeň - Karviná: Procházka zakroutil nádhernou standardku za záda Berkovce Plzeň - Karviná: Procházka zakroutil nádhernou standardku za záda Berkovce
VŠECHNA VIDEA ZDE

Už je to potvrzeno. Dlouho očekávané nedělní derby pražských „S“ odřídí jako hlavní Tomáš Kocourek. Volba čtyřicetiletého arbitra je poněkud překvapivá, jelikož dostal přednost před zkušenějšími kolegy.Poslední čtyři derby mezi Spartou a Slavií vedli jako hlavní Jan Jílek, Michal Paták, Pavel Královec a naposledy Miroslav Zelinka. Druhý jmenovaný pískal uplynulý víkend duel Sparty v Olomouci, z toho důvodu bylo jasné, že ze hry vypadl. I proto se počítalo, že důvěru dostane jeden ze zmíněné trojice. Komise rozhodčích však vybrala Tomáše Kocourka.

Čtyřicetiletý arbitr má v této sezoně na kontě jedenáct odpískaných zápasů, ve dvou případech rozhodoval Spartu (v Jihlavě 0:0 a se Slováckem 4:0), stejný počet má také u Slavie (v Teplicích 1:0 a s Brnem 2:0).

Kocourkovými asistenty budou Ivo Nádvorník a Jan Paták, roli brankových rozhodčích dostali Jan Jílek a Petr Ardeleanu. Na druhý šlágr 22. kola mezi Libercem a Plzní byl delegován již zmiňovaný Zelinka. 

Bývalý sparťan Hušbauer: V derby počítám s nenávistnou atmosférou
720p 480p 360p 240p

 


Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze