Sparta si pojistila brankáře. Prodloužila smlouvu s Bičíkem | iSport.cz
22. dubna 2016 • 14:19

Sparta si pojistila brankáře. Prodloužila smlouvu s Bičíkem

Autor: ,
Reklama
TOP VIDEA
Darida o přestupu, zraněních a Bundeslize. Podívejte se na velký rozhovor na iSport TV! Darida o přestupu, zraněních a Bundeslize. Podívejte se na velký rozhovor na iSport TV!
Karlovy Vary - Sparta: Plutnar dostal tvrdý hit a vyrazil si dech, pomoci mu museli spoluhráči Karlovy Vary - Sparta: Plutnar dostal tvrdý hit a vyrazil si dech, pomoci mu museli spoluhráči
VŠECHNA VIDEA ZDE

Brankář David Bičík bude nadále působit ve Spartě. Pětatřicetiletý fotbalista s letenským klubem prodloužil smlouvu do konce příští sezony, součástí dohody je i roční opce. Sparta o tom informovala na svých internetových stránkách. Původní kontrakt měl skončit v létě.Bičík je odchovancem Sparty, na Letné se ale v začátku kariéry neprosadil a tak zamířil na hostování v Plzni a Kladně. V roce 2008 přestoupil do Slovanu Bratislava a následně zamířil do Liberce, kde stejně jako na Slovensku přispěl k mistrovskému titulu. Poté odešel do Turecka do Mersinu a Karsiyaky, odkud se v květnu 2014 vrátil na Letnou.

V české lize Bičík odchytal celkem 123 zápasů, z toho 39 za Spartu, se kterou jako náhradník v roce 2005 vyhrál ligu. Po návratu do Prahy se stal oporou letenského celku a v probíhající sezoně s ním postoupil do čtvrtfinále Evropské ligy.

Chcete mít přehled o všem důležitém, co se děje ve Spartě? Zde sledujte všechny zprávy a zajímavosti ze svého oblíbeného klubu >>

Dukla - Sparta: Čajiče v úniku vychytal Bičík
720p 480p 360p 240p

Dukla - Sparta: Bičíkovi podklouzl balon po malé domů, se štěstím ho vykopl
720p 480p 360p 240p

Sparta - Slavia: Bičík reflexivně vytáhl míč ze šibenice
720p 480p 360p 240p

 


Články odjinud


Články odjinud