CELÝ SESTŘIH: Mladá Boleslav - Slovácko 3:0, dva góly vstřelil Chramosta

0
Lokvenc: Chemie Kuchty a Birmančeviče je úžasná! Chorý není zákeřňák
CESTA ZE DNA: Jsme silnější, než si myslíme, říká zápasník Peňáz

Fotbalisté Mladé Boleslavi vyhráli v 7. kole epojisteni.cz ligy doma nad Slováckem 3:0 a v tabulce se dotáhli na vedoucí Zlín. Dvě branky vítězů vstřelil útočník Jan Chramosta, třetí trefu přidal Mebrahtu.

Domácí potvrdili roli favorita už v 16. minutě, kdy tvrdou ránu Přikryla gólman Heča ještě vyrazil, ovšem na hlavičku Chramosty byl krátký. Boleslavský útočním mohl ještě v prvním poločase přidat druhou trefu, ale míč mu z pod nohou sebral Heča.

Po přestávce se na branku čekalo jen tři minuty a prosadil se opět Chramosta. Z dorážky si připsal šestý zásah v sezoně a osamostatnil se tak v čele tabulky střelců o dva góly před jabloneckým Wágnerem. Slovácko hrozilo především ze standardních situací, ale bez úspěchu.

Definitivní podobu výsledku dal po hodině hry Mebrahtu, který hostujícího brankáře prostřelil mezi nohama. Slovácko si tak připsalo třetí porážku za sebou, naopak Boleslav už čtyři duely za sebou neprohrála a dotáhla se na Zlín, který v pondělí čeká duel s třetí Spartou.

CELÝ SESTŘIH: Mladá Boleslav - Slovácko 3:0. Demolici řídil Chramosta

7. kolo první fotbalové ligy:
FK Mladá Boleslav - 1. FC Slovácko 3:0 (1:0)
Branky: 15. a 49. Chramosta, 61. Mebrahtu. Rozhodčí: Královec - Pospíšil, Vitner. ŽK: Mareš (Boleslav). Diváci: 2877.

M. Boleslav: Diviš - Pauschek, Hůlka, Da Silva (73. Valenta), Fleišman - Kúdela, Fabián - Mareš, Chramosta (70. Magera), Přikryl (81. Klobása) - Mebrahtu. Trenér: Kalvoda.
Slovácko: Heča - Civič, Rada, Šumulikoski (83. Hofmann), Diviš - Zajíc (53. Tetteh), Kerbr (53. Havlík), Košút, Reinberk - Koné, Daníček. Trenér: Levý.

Mladá Boleslav - Slovácko: Gól! Chramosta dotlačil míč za čáru a Ml. Boleslav vede 2:0

Mladá Boleslav - Slovácko: Petr Reinberk střílel těsně vedle

Mladá Boleslav - Slovácko: Heča vyrazil další Marešovu ránu

Mladá Boleslav - Slovácko: Chramosta selhal v další šanci

Mladá Boleslav - Slovácko: Heča zkrotil tečovanou střelu Petra Mareše

Mladá Boleslav - Slovácko: Tomáš Rada si dal málem vlastní gól

Mladá Boleslav - Slovácko: Golgol slaví gól! Australský útočník v brejku prostřelil Heču

Mladá Boleslav - Slovácko: Gól! Chramosta hlavičkou posílá domácí do vedení

Mladá Boleslav - Slovácko: Golgol Mebrahtu střílel vedle brány