Liberec hlásí další posilu. Z Teplic získal útočníka Potočného | iSport.cz
26. ledna 2017 • 15:02

Liberec hlásí další posilu. Z Teplic získal útočníka Potočného

Autor: pj
Roman Potočný přestoupil do Liberce
TOP VIDEA
iSport podcast: Reprezentace je závislá na Slavii. Ale Šilhavý týmu dokázal dát nadšení iSport podcast: Reprezentace je závislá na Slavii. Ale Šilhavý týmu dokázal dát nadšení
Berdych vysvětlil konec kariéry: Jednoho dne jsem se probudil a touha se trápit byla pryč Berdych vysvětlil konec kariéry: Jednoho dne jsem se probudil a touha se trápit byla pryč
VŠECHNA VIDEA ZDE

Na severu Čech se upekl zajímavý přestup. Teplice se dohodly se Slovanem Liberec na prodeji útočníka Romana Potočného, který místo soustředění se "skláři" na Kypru odcestuje do španělské Valencie, kde momentálně pobývá tým trenéra Jindřicha Trpišovského."Liberec předložil velmi zajímavou nabídku a sám hráč projevil zájem odejít. Po dlouhých jednáních jsme se na přestupu dohodli,“ potvrdil transfer teplický ředitel Petr Hynek. "V tuto chvíli pracujeme na náhradě do útočné řady," doplnil sportovní ředitel Jakub Dovalil.

Přestup však není oficiálně dotažen. Podle vyjádření Liberce na Twitteru se musí doladit poslední detaily smlouvy a hráč musí podstoupit zdravotní testy. Podle informací Sportu se přestupní částka za 25letého útočníka bude pohybovat kolem 6 milionů korun.

Potočný působil v Teplicích od zimy 2015, kdy přišel z divizních Brozan. Za "žlutomodré" odehrál 52 zápasů a nastřílel devět gólů. Na podzim ale vypadl ze základní sestavy, z níž ho vystrnadil David Vaněček. V minulosti Potočný oblékal také dres Bohemians 1905.

 


Články odjinud


Články odjinud