Brno se raduje! Střelec Škoda nikam neodejde, klub ho udržel | iSport.cz
29. ledna 2017 • 17:28

Brno se raduje! Střelec Škoda nikam neodejde, klub ho udržel

Autor: koš
TOP VIDEA
Na tohle jsme dřeli celou kvalifikaci, rozplýval se hrdina Alex Král Na tohle jsme dřeli celou kvalifikaci, rozplýval se hrdina Alex Král
Magazín ICE TIME na O2 TV Sport! Hrubec představí Saves Help Magazín ICE TIME na O2 TV Sport! Hrubec představí Saves Help
VŠECHNA VIDEA ZDE

Už je víceméně jasno. Útočník Michal Škoda zůstává v kádru Zbrojovky, které má na jaře pomoct se záchranou. Nejlepší střelec ePojisteni.cz měl nabídky z ciziny, ale k dohodě se žádným klubem nedošlo. Německé druholigové Aue neakceptovalo podmínky brněnského majitele Václava Bartoňka a ani jiné varianty neklaply. „Michal bude s největší pravděpodobností dál ve Zbrojovce. Je to tak na devadesát procent. Těch zbylých deset je možná nabídka, která by pana Bartoňka ohromila,“ uvedl pro isport.cz hráčův zástupce Jiří Stejskal.

Devětadvacetiletý útočník, jenž na podzim vstřelil deset branek, dnes celou věc definitivně uzavře na schůzce s Bartoňkem a ve středu odletí s týmem na soustředění do Turecka. „Když dá na jaře třeba pět branek, pořád to bude dobré a bude mít šanci na jiný přestup. Anebo na prodloužení smlouvy v Brně za slušných podmínek,“ nastínil Stejskal střelcovu motivaci.

„Michal prožívá nejlepší období v kariéře a možná je lepší, že teď zůstane v Brně. Jinde by musel bojovat o místo, zvykat si na nové prostředí. Nikdo neví, jak by to dopadlo,“ uzavřel agent.

Brno - Karviná: Michal Škoda chtěl napodobit bráchu, ale jeho lob mířil vedle

 


Články odjinud


Články odjinud