24. dubna 2017 • 12:53

Bohemians podávají protest na rozhodčího. Proti Zlínu chtěli dvě penalty

0
Nezmarova vize a Kaniovy peníze: nový Liberec. Co Kulenovič a Slavia?
SESTŘIH: Everton - Liverpool 2:0. Překvapení v Merseyside derby, Reds se vzdaluje titul

Fotbalisté Bohemians Praha 1905 podali oficiální protest proti výkonu rozhodčího Ondřeje Pechance při sobotní prohře 0:2 v ligovém duelu se Zlínem. Vršovický celek je názoru, že sudí měl nařídit dva pokutové kopy ve prospěch Pražanů.

"Protestujeme proti dvěma rozhodnutím hlavního rozhodčího Ondřeje Pechance, v obou případech se domníváme, že měl být nařízen pokutový kop," stojí v prohlášení Bohemians. "Protest podáváme zejména z toho důvodu, že v obou případech byl rozhodčí Pechanec blízko přestupků a oba nedovolené zákroky musel dobře vidět."

K prvnímu údajnému pochybení mělo dojít v 55. minutě za stavu 0:1, kdy podle Bohemians zlínský gólman Milan Švenger nedovoleným způsobem podrazil Dominika Maška.

Druhý moment pak přišel ve druhé nastavené minutě stále ještě za stavu 0:1, kdy podle domácích zlínský Josef Hnaníček oběma rukama stáhnul Tomáše Bergera. Zlín vzápětí druhým gólem zápas definitivně rozhodl.

Výroky sudích ve 25. ligovém kole včetně protestu Bohemians se bude dnes zabývat komise rozhodčích FAČR.

CELÝ SESTŘIH: Bohemians - Zlín 0:2. Hosté poprvé na jaře vyhráli

Bohemians - Zlín: Berger upadl v pokutovém území, hrálo se dál