Plzeň na lovu! Z Brna získá Řezníčka, prioritou je sparťan Čermák | iSport.cz
25. května 2017 • 04:50

Plzeň na lovu! Z Brna získá Řezníčka, prioritou je sparťan Čermák

Reklama
TOP VIDEA
Slovan proti Olomouci otestoval nový stadion v Bratislavě. Nádhera a skvělá práce, shodli se všichni Slovan proti Olomouci otestoval nový stadion v Bratislavě. Nádhera a skvělá práce, shodli se všichni
Hokejové hvězdy ve druhé lize. Hlinka a Bednář naskočili za Vrchlabí Hokejové hvězdy ve druhé lize. Hlinka a Bednář naskočili za Vrchlabí
VŠECHNA VIDEA ZDE

Plzeň je stále v boji o titul, mužstvo se chystá na sobotní ligové finále proti Jihlavě. Klubové kanceláře ve Štruncových sadech jsou ovšem plné cvrkotu. Vedení mistra intenzivně řeší skladbu kádru pro příští sezonu, kdy už tým povede trenér Pavel Vrba. Podle informací deníku Sport na západ Čech přijde útočník Jakub Řezníček, klub chce navíc získat i Aleše Čermáka a Ibrahima Traorého.Co se týče posil, prioritou číslo jedna je příchod šikovného středopolaře Aleše Čermáka, který by mohl v rozestavení 4–2–3–1 zaujmout pozici desítky pod hrotem. Na západě Čech si hodně slibují zejména od případné spolupráce s uzdraveným Václavem Pilařem. Jednání se Spartou o Čermákovi ale nebudou jednoduchá, ve hře je navíc i Slavia. Samotný hráč ale údajně preferuje Plzeň.

Sparta - Bohemians: Čermák se trefil nádherně z dálky a Sparta vede 1:0
720p 480p 360p 240p

Ofenzivní linii, která v této sezoně notně strádá, vyztuží brněnský bombarďák Jakub Řezníček. Kolem důrazného střelce kroužila Plzeň delší dobu, zájem avizovala rovněž Sparta. Řezníček ale už dnes podstoupí lékařskou prohlídku, a vše by tedy mělo dospět do finále. Další variantou by pak mohl být Nikolaj Komličenko, jenž na sebe upozornil v dresu Liberce. To je ale spíše nouzové řešení.

Vrba zároveň potřebuje vyřešit i situaci ve středu pole. S ohledem na dramatický pokles formy Patrika Hrošovského hledá Plzeň variabilního polaře, podle informací Sportu ho našla v Ibrahimu Traorém, který odehrál skvělou sezonu ve Zlíně. Osmadvacetiletý hráč z Pobřeží Slonoviny má skvělý pohyb, umí pracovat na velkém prostoru a rozumí si s balonem. Středové řadě mistra by dodal ohromnou sílu.

Příchody ale budou doprovázet také početné odchody. A dojde i na velká jména.

Kdo by měl Plzeň opustit? Nejen to čtěte ve čtvrtečním deníku Sport

Elektronickou verzi včetně archivu novin najdete ZDE »

Zde si vyberte, zda si chcete aktuální či archívní vydáníku Sport přečíst ve vašem počítači, nebo ve smart phonech či tabletech.

Deník Sport v čtečce přímo ve vašem počítači objednávejte zde, nebo přímo na www.isport.cz/epaper >>

Deník Sport v App Storu pro mobily a smart phony se systémem iOS (Apple) stahujte zde >>

Deník Sport v Google play pro mobily a smart phony se systémem Android stahujte zde >>

Brno - Plzeň: Řezníčkův gól neplatil kvůli ofsajdu
720p 480p 360p 240p

Fotbalisté Slavie a Plzně budou v posledním ligovém kole bojovat o titul. Co oba týmy sráží?
Fotbalisté Slavie a Plzně budou v posledním ligovém kole bojovat o titul. Co oba týmy sráží?

 


Články odjinud


Články odjinud