Hynek Preisler
27. května 2017 • 21:01

Rarita! Utrpěl debakl, ale má poháry i titul. Jsem štastný, přiznal Železník

Reklama
Rarita! Utrpěl debakl, ale má poháry i titul. Jsem štastný, přiznal Železník
TOP VIDEA
Plzeň - Karviná: Procházka zakroutil nádhernou standardku za záda Berkovce Plzeň - Karviná: Procházka zakroutil nádhernou standardku za záda Berkovce
Svátek parkuru ovládl Madrid in Motion. Jaké bylo Prague PlayOffs? Svátek parkuru ovládl Madrid in Motion. Jaké bylo Prague PlayOffs?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Hazardoval s osudem, v Liberci útočník Mladé Boleslavi Lukáš Železník s parťáky padl ostudně 0:4, přesto slaví postup do evropských pohárů a k tomu mistrovský titul. Mladá Boleslav totiž na dálku zvítězila v bitvě o čtvrté místo nad Teplicemi, když ty prohrály doma s Duklou 0:1 a čtvrté místo a předkolo Evropské ligy uhájili Středočeši. A jelikož Lukáš Železník v této sezoně nastoupil i za „sešívané“, patří mu i mistrovský titul.„Jsem štastný, Slavie získala titul, my jsme čtvrtí a Zlín se také dostal do Evropy,“ culil se Lukáš Železník, který se kromě oslav čtvrtého místa zúčastní i těch mistrovských.

„Jsme domluvení s kluky, že za nimi půjdu a oslavím to s nimi, jsem s nimi pořád v kontaktu. Titul mám, ale jsem rád, že hlavně s Boleslaví jsme skončili čtvrtí,“ přiznal Železník.

CELÝ SESTŘIH: Liberec - Mladá Boleslav 4:0
720p 480p 360p 240p

Ovšem nechybělo moc, aby evropské poháry se spoluhráči v posledním kole promrhal. Boleslav na „modrobílé“ na jejich hřišti vůbec nestačila a prohrála ostudně 0:4. Největším rozdílem v této sezoně.

„Nevyšlo nám vůbec nic, na co jsme sáhli, to nám nevyšlo. Liberec dal dva rychlé góly a to už se těžko obrací, obzvlášť u nich,“ řekl šestadvacetiletý útočník. Když zápas pod Ještědem skončil, musel čekat téměř pět minut na definitivní potvrzení evropského předkola, neboť zápas Teplic s Duklou skončil později a rozhodla ho až branka Dominika Preislera v nastaveném čase.

„Jsou to různé pocity. Byli jsme nervózní a čekali jsme do poslední chvíle a modlili jsme se, ať tam nepípne gól pro Teplice. Když pípl gól pro Duklu, bylo to super,“ uzavřel Železník, který tak s Mladou Boleslaví uhájil čtvrté místo, ale má i mistrovský titul.

MATCH OVERVIEW LEGACY
27. 5. • 17:00
SK Slavia Praha vs. FC Zbrojovka Brno SK Slavia Praha vs. FC Zbrojovka Brno SK Slavia Praha SK Slavia Praha
SK Slavia Praha
SK Slavia Praha
4:0
ONLINE
27. května
17:00
FC Zbrojovka Brno
FC Zbrojovka Brno
Góly

Domácí: 26. Frydrych, 29. Tecl, 57. Tecl, 68. Ngadeu

Hosté:

Sestavy

Domácí: Pavlenka – Frydrych, Lüftner (57. Flo), Deli, Bořil – Ngadeu (83. Bílek) – Tecl (80. Mingazov), Hušbauer, Ščuk, Zmrhal – Milan Škoda (C).

Hosté: Melichárek (26. Veselý) – Jakub Šural, Pavlík, Kijanskas, Vraštil (41. T. Jablonský) – Zavadil (C), Polák (65. Sedlák) – Přichystal, Tašči, Lutonský – Řezníček.

Náhradníci

Domácí: Kovář, Alvir, Bílek, Flo, Sýkora, Mingazov, Van Buren

Hosté: Krejčí, Litsingi, Jablonský, Veselý, Rybička, Sedlák

Karty

Domácí: Milan Škoda, Flo

Rozhodčí

Proske – Kubr, Kříž

Stadion

Stadion Evžena Rošického

KLÍČOVÉ MOMENTY UTKÁNÍ

Liberec - Mladá Boleslav: Nečas to zkusil, bránu těsně přestřelil
720p 480p 360p 240p

Liberec - Mladá Boleslav: Vejmola vyrazil střelu Radka Voltra
720p 480p 360p 240p

Liberec - Mladá Boleslav: Debakl! Baroš přidává svůj druhý gól
720p 480p 360p 240p

Liberec - Mladá Boleslav: Severočeši vedou již 3:0. Trefil se Potočný
720p 480p 360p 240p

Liberec - Mladá Boleslav: Železník pálil po nečasově přihrávce z první nad bránu
720p 480p 360p 240p

Rarita! Utrpěl debakl, ale má poháry i titul. Jsem štastný, přiznal ŽelezníkRarita! Utrpěl debakl, ale má poháry i titul. Jsem štastný, přiznal Železník


 


 


Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze