Heurtaux do Sparty zřejmě nepůjde. Zájem opadl, klub už hledá jinde | iSport.cz
3. července 2017 • 09:59

Heurtaux do Sparty zřejmě nepůjde. Zájem opadl, klub už hledá jinde

TOP VIDEA
PARÁDNÍ atmosféra před zápasem s Brazílií! Jak to vypadá u Edenu PARÁDNÍ atmosféra před zápasem s Brazílií! Jak to vypadá u Edenu
SESTŘIH: Plzeň - Olomouc 2:0. Hosté spálili všechny šance, doma budou muset vyhrát SESTŘIH: Plzeň - Olomouc 2:0. Hosté spálili všechny šance, doma budou muset vyhrát
VŠECHNA VIDEA ZDE

Měl se stát další posilou pražské Sparty, v uplynulých dnech se hovořilo o tom, že dokončení příchodu stopera Thomase Heurtauxe z Udinese je už pouhou formalitou. Podle informací deníku Sport ovšem francouzský stoper největší tuzemský klub neposílí.V defenzivě Letenských je pod novým trenérem Andreou Stramaccionim pořádné rušno. Ani do přípravy se nezapojili Mario Holek, Ondřej Mazuch a Matěj Hybš, se kterými Sparta nepočítá.

Naopak z Dukly za milion eur přišel slovenský stoper Lukáš Štetina. Tím však Stramaccioniho plány nekončily. Chtěl obranu a posílit a nejlépe hráčem ze zahraničí.

Variantou byl zkušený Thomas Heurtaux z italského Udinese. Jednání ohledně jeho příchodu však do finále nedospějí. Zájem Letenských o služby 29letého zadáka opadl, turecká média navíc informují o tom, že by hráč mohl zamířit do tamního Antalyasporu.

Sparta už se zároveň poohlíží po jiném stoperovi, její pozornost směřuje výhradně do zahraničí. Italský kouč Andrea Stramaccioni má momentálně k dispozici tři klasické střední obránce, Lukáše Štetinu, Davida Hovorku a Michala Kadlece. Na postu stopera pak může naskočit i Costa Nhaimonesu, ten ovšem dál zůstává na marodce.

V pondělí se navíc ke klubu připojí nejdražší posila v historii české ligy. Izraelský reprezentant Tal Ben Chaim vyšel Spartu na 76 milionů korun, ale dosud si v rodné zemi vyřizoval všechny povinnosti a až nyní se bude hlásit na Letné.

Stramaccioni poprvé na lavičce Sparty působil klidně: Nebylo třeba projevovat emoce
720p 360p

Martin Frýdek má za sebou hodně složité období
Martin Frýdek má za sebou hodně složité období

 


Články odjinud


Články odjinud