Slavia dál loví na Ukrajině. Z Dynama Kyjev chce útočníka Besjedina | iSport.cz
17. srpna 2017 • 16:10

Slavia dál loví na Ukrajině. Z Dynama Kyjev chce útočníka Besjedina

Autor: iSport.cz, dvo
TOP VIDEA
Sparťanská krev! Petr Ton řekl, co pro něj znamená. Přímo od jehly při odběru Sparťanská krev! Petr Ton řekl, co pro něj znamená. Přímo od jehly při odběru
LIGOVÝ INSIDER: Mocným se pomáhá, Balutu chápu. Fauly jsem ale viděl LIGOVÝ INSIDER: Mocným se pomáhá, Balutu chápu. Fauly jsem ale viděl
VŠECHNA VIDEA ZDE

S Michaelem Krmenčíkem to nevyšlo, ale vedení Slavie hledá posilu do útoku i nadále. Ukrajinský server Zbirna.com přišel s informací, že se červenobílí zajímají o Artěma Besjedina z Dynama Kyjev. Ještě před ním měli mít údajně zájem o Romana Jaremčuka ze stejného klubu, ten však zamířil do belgického Gentu.Slavia nutně shání posilu do ofenzivních řad. Spoléhat pouze na kapitána Milana Škodu nemůže. Zvláště, pokud bude na podzim hrát tři soutěže najednou.

V širším výběru vytipovaných posil se objevil i plzeňský Michael Krmenčík, za něhož slávisté nabízeli částku 2,5 milionu eur (65 milionů korun). Západočeši však nabídku odmítli.

A tak se Pražané zaměřili na dalšího hráče z Ukrajiny. Jedním z nich má být právě 21letý Ukrajinec Artěm Besjedin z Dynama Kyjev, který prošel všemi mládežnickými výběry až do seniorské reprezentace.

Z Ukrajiny Slavia přivedla již dvě posily. Z Dněpru přišel zkušený záložník Ruslan Rotaň a ze Šachtaru zase talentovaný krajní obránce Eduard Sobol.

 


Články odjinud


Články odjinud