21. října 2017 • 21:35

Teplický Krob se opřel do rozhodčích: Tragédie! Můžou jít pískat prales

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
Svátek parkuru ovládl Madrid in Motion. Jaké bylo Prague PlayOffs? Svátek parkuru ovládl Madrid in Motion. Jaké bylo Prague PlayOffs?
Plzeň - Karviná: Procházka zakroutil nádhernou standardku za záda Berkovce Plzeň - Karviná: Procházka zakroutil nádhernou standardku za záda Berkovce
VŠECHNA VIDEA ZDE

Teplicím se utkání proti Karviné herně nepovedlo, přesto dokázali domácí Severočeši proti Karviné urvat výhru. Jediný gól zápasu obstaral v samém závěru útočník David Vaněček. Některé teplické hráče ale kromě vlastního výkonu nadzvedly i jiné věci. Obránce Jan Krob se po utkání pustil do rozhodčích.Teplicím se utkání proti Karviné herně nepovedlo, přesto dokázali domácí Severočeši proti Karviné urvat výhru. Jediný gól zápasu obstaral v samém závěru útočník David Vaněček. Některé teplické hráče ale kromě vlastního výkonu nadzvedly i jiné věci. Obránce Jan Krob se po utkání pustil do rozhodčích.

Mezi novináře přišel teplický obránce Jan Krob rozčilený. Důvod? Výkon rozhodčích v čele s hlavním arbitrem Ondřejem Berkou. „Zlaté tři body. Víc to ani nešlo. Byla to fotbalová tragédie ze všech tří stran. Když rozhodčí písknou každou hovadinu, nemá vůbec cenu hrát fotbal. Lidi sem nemusejí chodit. Je to tragédie,“ láteřil Krob.

Teplice - Karviná: Vondráškův centr nalezl hlavu Vaněčka a ten otevírá skóre 1:0!
720p 360p

„Jsem z nich vytočený, protože aby takovýhle frajeři, třicetiletí rozhodčí pískali takovéhle hovadiny na obě dvě strany a dělali si z nás srandu, to si myslím, že do ligy vůbec nepatří. Nemá to obdoby,“ zlobil se teplický obránce.

Nelíbila se mu celá řada verdiktů. „Byla tam upísknutí na obě dvě strany, nám bylo písknuto asi sedmdesát procent špatně, jim asi třicet procent špatně. Otáčel to spíš pro hosty. Tohle si nemůžou dovolit. A pak se vám ještě smějí. Já se už se pak smál taky, protože v uvozovkách takovýhle ňoumové nemůžou pískat ligu a můžou jít pískat prales,“ řekl Krob. 

Teplice - Karviná: Domácí se po závaru v pokutovém území dožadovali penalty, rozhodčí pokutový kop neodpískal
720p 360p

Zleva Lukáš Budinský z Karviné a Jan Rezek z Teplic
Zleva Lukáš Budinský z Karviné a Jan Rezek z Teplic

 


Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze