Krob poslal „ňoumy“ rozhodčí do pralesa, zaplatí pokutu 25 tisíc | iSport.cz
2. listopadu 2017 • 15:42

Krob poslal „ňoumy“ rozhodčí do pralesa, zaplatí pokutu 25 tisíc

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
Po třech porážkách Kometa zabrala: Vzali jsme si boty a šli do práce, popsal Erat Po třech porážkách Kometa zabrala: Vzali jsme si boty a šli do práce, popsal Erat
INSIDER: Česká jízda na Australian Open. Bude Kvitová nebo Plíšková světovou jedničkou? INSIDER: Česká jízda na Australian Open. Bude Kvitová nebo Plíšková světovou jedničkou?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Obránce Jan Krob z Teplic musí zaplatit pokutu 25 tisíc korun. Disciplinární komise Ligové fotbalové asociace ho dnes potrestala za kritiku rozhodčích po výhře 1:0 nad Karvinou. Třicetiletý hráč si po utkání 11. kola stěžoval na příliš opatrný styl, kterým sudí utkání řídili, a mimo jiné je označil za ňoumy.Krobovi, který se za nevhodné vyjádření krátce po utkání omluvil, udělilo už dříve pokutu vedení severočeského celku. Její výši Teplice nezveřejnily a pouze uvedly, že celá částka půjde na charitativní účely.

Disciplinární komise dnes také potrestala finančním postihem Spartu za chování fanoušků při ligovém utkání s Jabloncem. Letenský celek musí zaplatit 70 tisíc korun.

Teplice - Karviná: Domácí se po závaru v pokutovém území dožadovali penalty, rozhodčí pokutový kop neodpískal
720p 360p

CELÝ SESTŘIH: Teplice - Karviná 1:0. Výhru v závěru trefil Janeček
720p 360p

 


Články odjinud


Články odjinud