Střelec Mebrahtu zůstává v Boleslavi. Prodloužil smlouvu o rok | iSport.cz
29. ledna 2018 • 15:33

Střelec Mebrahtu zůstává v Boleslavi. Prodloužil smlouvu o rok

Autor:
Reklama
Golgol Mebrahtu v zápase proti Jihlavě
TOP VIDEA
SESTŘIH: Sparta - Vltavín 5:0. Dvakrát pálil Drchal, předvedli se mladíci SESTŘIH: Sparta - Vltavín 5:0. Dvakrát pálil Drchal, předvedli se mladíci
Třinec - Karlovy Vary: Vlastní gól hostů! Hráči Energie si srazili puk do prázdné branky, 3:1 Třinec - Karlovy Vary: Vlastní gól hostů! Hráči Energie si srazili puk do prázdné branky, 3:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

Budoucnost útočníka Golgola Mebrahta se vyřešila, australský střelec dnes o rok prodloužil smlouvu v Mladé Boleslavi, kontrakt ve středočeském klubu tak nyní má do 30. června 2019. Mebrahtu v úterý odletí za boleslavským týmem, který se připravuje na Kypru. Bylo kolem něj plno nejasností. Smlouvu měl jen do konce sezony, a tak byl zajímavým zbožím. Například pro Jablonec nebo pro kluby ze zahraničí. Australský útočník Golgol Mebrahtu ale nakonec zůstává v Mladé Boleslavi, dnes o rok prodloužil smlouvu, jejíž nová platnost je tak do června 2019.

Mebrahtu měl delší zimní dovolenou, do Čech se z Austrálie vrátil až později. I proto zatím trénoval s juniorkou a řešil svou budoucnost. To se nyní stalo a hbitý útočník se v úterý připojí k boleslavskému týmu, který je od pátku na soustředění na Kypru.

Mebrahtu nastoupil na podzim v boleslavském dresu k šestnácti soutěžním zápasům a dal v nich devět branek. Připsal si i jednu asistenci. Zároveň ale během podzimu párkrát laboroval s lehčím zraněním. Pro Boleslav je důležité, že udržela svého produktivního útočníka i proto, že se jedná o odchodu Jana Chramosty do Jablonce. 

 


Články odjinud


Články odjinud