25. února 2018 • 10:31

Uličný zpátky na lavičce! Jako trenér brankářů Baníku se radil s Kučerou

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
Bolavá prsa, malé platy i hraní v sukních. Fotbalistky Sparty prolomily tabu Bolavá prsa, malé platy i hraní v sukních. Fotbalistky Sparty prolomily tabu
O2 arena se mění v obří stáj. Podívejte se na přípravy parkurových PlayOffs! O2 arena se mění v obří stáj. Podívejte se na přípravy parkurových PlayOffs!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Už byl tam, Petr Uličný postával po celé utkání na Stínadlech na lavičce ostravského Baníku při zápase v Teplicích (0:0) jako právoplatný člen realizačního týmu. Jeho úkol byl jasný: v reálném čase konzultovat taktické věci s hlavním trenérem Radimem Kučerou.„Když přišel do klubu, bylo to formulováno tak, že zápasy bude sledovat z tribuny. Pak jsme ale usoudili, že když se během zápasu vidíme pouze o přestávce, je to malý prostor na naše konzultace. Chceme si říkat nějaké věci a stihnout vše potřebné, proto je lepší, když je s námi na lavičce,“ vysvětlil ze svého pohledu Kučera.

Uličný nevydržel sedět a vedle lavičky stál nebo pochodoval po celé utkání, s Kučerou se radil takřka permanentně. „Naše spolupráce funguje na bližším kontaktu. Petr je navíc motivátor a svoje zkušenosti může předávat hráčům okamžitě. V tomto je přínosem,“ pochvaluje si ostravský kouč.

Vtipné je, že v oficiálním zápise o utkání byl Uličný uveden jako trenér brankářů.„Je to kvalitní trenér brankářů. S Víťou Baránkem tvoří velice silnou dvojici,“ pousmál se lehce Kučera.

Vyloženě do smíchu mu ale nebylo. Bezbrankovou remízu v Teplicích sice označil za spravedlivou, ale z duelu chtěl vytěžit víc.

CELÝ SESTŘIH: Teplice - Ostrava 0:0. Oba týmy pálily šance
720p 360p

Témata:  sport, fotbal, HET liga
 


Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze