CELÝ SESTŘIH: Slovácko - Bohemians 1:0. Důležitou výhru vystřelil Daníček | iSport.cz
10. března 2018 • 17:17

CELÝ SESTŘIH: Slovácko - Bohemians 1:0. Důležitou výhru vystřelil Daníček

720p360p
CELÝ SESTŘIH: Slovácko - Bohemians 1905. Důležitou výhru vystřelil Daníček
TOP góly 4. kola: Frýdkova perfektní dělovka, Matouškovy parády a Stanciův trestňák TOP góly 4. kola: Frýdkova perfektní dělovka, Matouškovy parády a Stanciův trestňák
Bohemians - Ostrava: Baník udeřil v závěru! Hosty poslal do vedení Ondřej Šašinka Bohemians - Ostrava: Baník udeřil v závěru! Hosty poslal do vedení Ondřej Šašinka

Fotbalisté Slovácka porazili ve 20. ligovém kole Bohemians 1905 1:0. Vyrovnané utkání rozhodl v 79. minutě Vlastimil Daníček. Tým z Uherského Hradiště porazil doma v nejvyšší soutěži "Klokany" pošesté za sebou a o skóre se dostal ze sestupové předposlední příčky na čtrnácté místo v tabulce. Pražané potřetí po sobě venku prohráli 0:1 a zůstali sedmí.

Domácí: 79. V. Daníček

Hosté:

Domácí: Heča – Juroška, Šimko, Břečka, Divíšek – Janošek, V. Daníček (C) – Navrátil (90. Jakub Rezek), Sadílek (62. Machalík), Petr (70. Kubala) – Zajíc.

Hosté: Fryšták – M. Dostál, Šmíd, Hůlka, Kocić – Jindřišek (C), M. Hašek – Reiter, Mašek (59. Tetteh), Bartek (73. Záviška) – Nečas (82. Dias).

4019 diváků

Domácí v úvodu lépe kombinovali, ale jako první zahrozil hostující Hašek, který poslal střelu jen těsně vedle tyče. Hra se postupně vyrovnala a oba týmy bojovaly zejména mezi oběma šestnáctkami.

Až po půlhodině se Slovácko dostalo do brejku, ale situaci tři na tři vyřešil Sadílek nepřesnou střelou. Až těsně před pauzou si domácí připsali první pokus mezi tyče, Daníčkovu hlavičku po rohovém kopu však zlikvidoval výborným zákrokem odchovanec Slovácka v brance Bohemians Fryšták.

Ani po změně stran se obraz hry nijak nezměnil a hrálo se bez šancí. Po hodině napřáhl hostující Nečas, ani jeho pokus se však mezi tyče nevešel. Poté minul z rohu pokutového území i jeho spoluhráč Hašek.

Bohemians přidali na důrazu a presinku a domácí se dostali do hluboké defenzivy. Po kombinační akci nebezpečnou Tettehovu střelu vytáhl Heča na roh a vzápětí si připsal další vynikající zákrok po Haškově pokusu. V 72. minutě pak Bartek obstřelem minul.

720p 360p

Hosty za neproměněné šance stihl trest a Slovácko z ojedinělé akce v druhé půli udeřilo. Navrátilova přihrávka se přes Machalíka dostala k volnému Daníčkovi, který pohotově z voleje poslal míč za bezmocného Fryštáka.

Bohemians branka nabudila a vrhli všechny síly do útoku, ale domácí se obětavě bránili a sami se dostávali do brejků. Jeden z nich mohl zakončit po samostatném úniku Machalík, ale jeho slabou střelu bez problémů chytil Fryšták. Tři minuty před koncem se pak hostující gólman natáhl po hlavičce Šimka, kterému pokazil pojistku. Slovácko i tak důležité tři body udrželo.

20. kolo první fotbalové ligy:
1. FC Slovácko - Bohemians Praha 1905 1:0 (0:0)
Branka:
79. Daníček
Rozhodčí: Zelinka - Myška, Fišer
ŽK: Daníček - Tetteh
Diváci: 4019

Slovácko - Bohemians: Fantastický Fryšták! Brankář hostů předvedl proti hlavičce Šimka parádní zákrok
720p 360p

Slovácko - Bohemians: Daníček se dostal k odraženému míči a parádním volejem otevírá skóre 1:0!
720p 360p

Slovácko - Bohemians: Další šance Haška ! Heča proti jeho střele předvedl reflexivní zákrok
720p 360p

Slovácko - Bohemians: Tetteh si narazil míč s Nečasem a jeho následnou střelu Heča vyrazil na roh
720p 360p

Slovácko - Bohemians: Haškův křižný pokus těsně minul levou tyč domácí brány
720p 360p

Slovácko - Bohemians: Břečka se po rohu hostů dostal k hlavičce, Fryšták si dokázal poradit
720p 360p

Slovácko - Bohemians: Hašek nebezpečně napřáhl zpoza vápna, jeho pokus proletěl těsně vedle brány

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.