Škoda se zranil při oslavě, fanoušci na něj po gólu Slavie shodili reklamu

Autor: iSport.cz, pav
0
Kdo je favoritem finále hokejové extraligy a jaké faktory mohou rozhodnout?
Zdrcený Trpišovský, Hranáč je teď NEJ stoper ligy. Co Svědík a plzeňská stopa?

Euforie byla maximální. Mick van Buren trefil levačkou tyč, pak se dostal k odraženému míči a pravačkou ho narval do branky. 3:1 a skupina fotbalistů Slavie šla slavit k Tribuně Sever, která tým hnala za výhrou v důležitém utkání 20. kole HET ligy proti Olomouci. Jenže i tahle velká radost přinesla jeden problém. V průběhu oslav se zranil kapitán Milan Škoda. Derby mezi Spartou a Slavií (sobota, 17:30) sledujte ŽIVĚ na iSport.cz >>

Škodovi se stal osudným oslavný skok na Micka van Burena, jednoho ze střídajících hrdinů Slavie. Nejlepší střelec úřadujících šampionů přistál tak nešťastně, že mu nohu zavalil padající reklamní panel. Zvrhli ho na něj fanoušci, kteří se dostali za pořadatele z ochozů až přímo ke hřišti. Z opakovaných záběrů je vidět, že jim záložník Tomáš Souček vyčinil.

Škoda ještě pár minut na hřišti zkusil, v 87. minutě ho ale nahradil mladík Pavel Bucha. Slávistický kanonýr k lavičce odkulhal.

Derby mezi Spartou a Slavií (sobota, 17:30) sledujte ŽIVĚ na iSport.cz >>

Derby Sparta - Slavia sledujte na iSport.cz Derby Sparta - Slavia sledujte na iSport.czFoto Koláž iSport.cz

Zranění nejlepšího střelce by samozřejmě byl problém, obzlášť před sobotním derby na Spartě. Škoda po zápase fanoušky uklidnil, že si nepřivodil žádný velký šrám. "Naštěstí to není úplně nic vážného, asi mám trošku pochroumané vazy. Nebude to tak hrozné, mohlo to dopadnout hůře,“ řekl pro oficiální stránky klubu.

Nedělní zásah do sítě Olomouce byl pro Škodu už devátým v sezoně, zkušený útočník je tak nejlepším střelcem Slavie a po Michaelu Krmenčíkovi i druhým nejlepším kanonýrem ligy. Kdyby se potvrdilo, že jeho zranění je vážnějšího charakteru, v derby by Slavii velmi chyběl.

Škoda se zranil při oslavě, fanoušci na něj po gólu shodili reklamu

Slavia - Olomouc: Slavia si pohrála s obranou Olomouce, Van Buren trefil tyč, pak dorazil do brány – 3:1

CELÝ SESTŘIH: Slavia - Olomouc 3:1. Eden bouřil při obratu, v akci i video

Slavia - Olomouc: Děkovačku v kotli řídil Van Buren. Češtinu zvládal s nápovědou

Slávističtí pořadatelé a hasiči zvedají reklamní panel, který při své oslavě shodil Mick van Buren