13. března 2018 • 04:10

LIGOVÉ STŘIHY: Titul pro Plzeň v ohrožení? Pro ligu je to jedině dobře

Autor:
Reklama
720p360p
LIGOVÉ STŘIHY: Titul pro Plzeň v ohrožení? Pro ligu je to dobře
TOP VIDEA
Postup do Evropy řadím k titulu. Ten je ale pořád priorita, říká Zmrhal Postup do Evropy řadím k titulu. Ten je ale pořád priorita, říká Zmrhal
Další stare down Marpa s Rytmusem! Promotér věří v plnou halu, vrací se Konečný Další stare down Marpa s Rytmusem! Promotér věří v plnou halu, vrací se Konečný
VŠECHNA VIDEA ZDE

Stačila čtyři kola a o zápletku je postaráno. Po podzimu nedostižný náskok (14 bodů) Plzně v čele tabulky se zkrátil na sedm bodů. Západočeši na jaře ještě nevyhráli a druhá Slavia jim můře pořádně zatopit. Jak se na tento mini souboj divá fotbalový expert deníku Sport David Střihavka v pořadu iSport TV Ligové střihy, se podívejte ve videu.Remíza v Olomouci. Šokující porážka doma s Jihlavou a v neděli opět plichta, tentokrát s Libercem. Čtvrtý duel, který měli Viktoriáni sehrát s Baníkem, byl kvůli špatnému počasí odložen. Je podzimní suverén v krizi?

Expert deníku Sport David Střihavka si to nemyslí. „To, že Slavia nastartovala určitou šňůru, je pro ligu jedině dobře. Jak ji vnímám, tak bude určitě kousat,“ říká bývalý útočník Sparty, Slavie a Plzně v pořadu LIGOVÉ STŘIHY.

LIGOVÉ STŘIHY: Titul pro Plzeň v ohrožení? Pro ligu je to dobře
720p 360p

„Nicméně, jak řekl Pavel Vrba po utkání s Libercem: ‚Zůstávám v klidu‘. Vždyť Plzeň má stále náskok sedm bodů a odložené utkání s Ostravou k dobru. I proto si nemyslím, že by svůj náskok ztratila. Je natolik zkušená, že si nenechá Slavii pustit k sobě,“ dodává Střihavka.

Jaký hráč ho ve 20. kole zaujal, co říká na to, že videorozhodčí není na všech stadionech a jak viděl obrat Slavie proti Olomouci? Na to se podívejte v novém díle pořadu LIGOVÉ STŘIHY.

LIGOVÉ STŘIHY: Hapal přinese Spartě svěží duch, Stramaccioni chyboval už v Interu
720p 360p

Tomáš Chorý se raduje z gólu v zápase proti Liberci
Tomáš Chorý se raduje z gólu v zápase proti Liberci

 


Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze