Jan Vacek
15. března 2018 • 04:55

Šural jako zbraň Sparty pro derby. Utopie? Už spíš reálná šance

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
Postup do Evropy řadím k titulu. Ten je ale pořád priorita, říká Zmrhal Postup do Evropy řadím k titulu. Ten je ale pořád priorita, říká Zmrhal
Lyžování si teď vychutnávám i s rodinou, říká Šárka Strachová Lyžování si teď vychutnávám i s rodinou, říká Šárka Strachová
VŠECHNA VIDEA ZDE

Je v trýznivé situaci. Zahnána do kouta. A musí se chytat každého záblesku naděje, který se před ní objeví. V tuhle chvíli je to pro Spartu možný návrat útočníka Josefa Šurala. Nejlepší střelec Pražanů na jaře laboruje se zlomeninou prstu na noze, podle informací deníku Sport je ale zpátky v tréninku a na Letné dělají možné i nemožné, aby byl připraven zasáhnout do sobotního derby proti fotbalistům Slavie. Sledujte ho ŽIVĚ na iSport.cz od 17:30>>>To, co se jevilo jako naprostá utopie, je dva dny před výkopem jarního šlágru reálnou možností. Josef Šural může naskočit do blížící se velebitvy proti Slavii. „Pepa trénuje. Na Spartě věří, že bude schopen v nějaké formě do utkání zasáhnout,“ konstatuje zdroj detailně obeznámený s děním v největším českém klubu.

Ještě několik týdnů zpátky při tom zdálo, že je Šuralův start v derby prakticky vyloučen. S šesti góly nejlepší ligový střelec Sparty si na druhém zimním soustředění ve Španělsku zlomil prst na noze. Už v tu chvíli bylo zřejmé, že je na dlouhou dobu mimo hru. „Došlo k vnitro kloubní zlomenině palce, v tomto případě bohužel budeme muset počkat celý měsíc, než ho pustíme do tréninku. Pepu čeká test, jak jeho noha bude reagovat v kopačce, to je ale předmětem příštího týdne,“ uvedl na konci února klubový lékař Miroslav Sinkule.

Derby mezi Spartou a Slavií (sobota, 17:30) sledujte ŽIVĚ na iSport.cz >>

Derby Sparta - Slavia sledujte na iSport.cz

O pouhé dva týdny později je ovšem Šural v tréninku a na Spartě věří, že ho bude mít trenér Pavel Hapal k dispozici pro jarní vrchol sezony.

Pokračování článku patří k placenému obsahu Staňte se předplatitelem a získejte přístup k exkluzivnímu obsahu


Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze