Hrubky u bránění standardek v Plzni? Podívejte se na sparťanské viníky | iSport.cz
Jan Vacek
17. dubna 2018 • 21:00

Hrubky u bránění standardek v Plzni? Podívejte se na sparťanské viníky

Autor:
TOP VIDEA
Teplice - Mladá Boleslav: Komličenko po faulu Hoška proměnil penaltu Teplice - Mladá Boleslav: Komličenko po faulu Hoška proměnil penaltu
ODEZŘENO: Doležal jako Bolek Polívka a zdrcený vyloučený Jeřábek v Edenu ODEZŘENO: Doležal jako Bolek Polívka a zdrcený vyloučený Jeřábek v Edenu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ruce v bok, kroucení hlavou, nevěřícný výraz ve tváři. Asi tak mohl trenér Sparty Pavel Hapal reagovat na způsob, jakým jeho mužstvo odhodilo parádně rozehraný šlágr na půdě Viktorie Plzeň. Letenští neudrželi náskok 2:0, když dvakrát kardinálně chybovali při bránění rohu. Stará bolest se po čase znovu ozvala a smetla ambiciózní celek drtivou silou. V jakých konkrétních bodech letenský tým situace nezvládal?Jsou ztráty a ztráty. Pokaždé, když přijde tým o body, tak to bolí. Jsou ale momenty, kdy se s neúspěchem srovnáváte přece jen o něco lépe. To ovšem není případ Sparty a jejího nedělního utkání v Plzni.

Rudí vedli po impozantním nástupu ve Štruncových sadech 2:0, nakonec se ale museli spokojit s bodem. Důvod? Mizerné počínání při obranných rozích. „Máme hráče, kteří se při bránění standardních situací neumí chovat,“ povzdechl si kouč Pavel Hapal.

Tenhle kostlivec sice v posledních duelech podřimoval ve skříni, v Plzni ale na hráče Sparty nekompromisně zaútočil. Špatné bránění standardek, to je totiž v podání největšího českého klubu letitý evergreen. Problémy s nimi mají dlouhodobě.

Pokračování článku patří k placenému obsahu Staňte se předplatitelem a získejte přístup k exkluzivnímu obsahu


Články odjinud


Články odjinud