Zlatá píšťalka: Excelentní Příhoda! V Liberci rozdal karty správně | iSport.cz
24. dubna 2018 • 11:33

Zlatá píšťalka: Excelentní Příhoda! V Liberci rozdal karty správně

SESTŘIH: Slavia - Ústí n. L. 8:0. Lídr ligy nastřílel sedm gólů za druhý poločas SESTŘIH: Slavia - Ústí n. L. 8:0. Lídr ligy nastřílel sedm gólů za druhý poločas
Na Lapači to zase žije! Podívejte se, jak se Vsetín dere zpět mezi elitu Na Lapači to zase žije! Podívejte se, jak se Vsetín dere zpět mezi elitu

Ve 25. kole fotbalové HET ligy se hodně jiskřilo v nedělním šlágru Liberce se Slavií. Sudí Radek Příhoda rozdal celkem třináct karetních trestů, červenou viděl domácí útočník Matěj Pulkrab. Podle deníku Sport šlo o správně udělené tresty, které odpovídaly tvrdému rázu utkání. A co arbitři ve zbylých duelech? Podívejte se na tradiční hodnocení českých prvoligových rozhodčích v rámci pořadu Zlatá píšťalka.

720p 360p

LIGOVÉ STŘIHY: Čermák má potenciál. Může hrát jako Hušbauer nebo Stanciu
720p 360p

Karetní mariáš na severu Čech, podívejte se na 13 karetních trestů z utkání Liberce se Slavií