Zlín - Bohemians 1:1: 26. kolo HET liga | iSport.cz
29. dubna 2018 • 18:43

SESTŘIH: Zlín - Bohemians 1:1. Klokani vyrovnali v nastavení

Sparta - Příbram: Neskutečné! Švenger vychytal další dvě tutovky a Antwi srovnal na 2:2! Sparta - Příbram: Neskutečné! Švenger vychytal další dvě tutovky a Antwi srovnal na 2:2!
Berkovec vychytal Krmenčíka. Věděl jsem, kam kope penalty Hořava, tak jsem zkusil jít na druhou stranu, říká Berkovec vychytal Krmenčíka. Věděl jsem, kam kope penalty Hořava, tak jsem zkusil jít na druhou stranu, říká

Fotbalisté Zlína remizovali ve 26. kole první ligy s Bohemians 1905 1:1 a stále nemají jistotu záchrany. Vedoucí branku Zlína vstřelil ve 2. minutě Ubong Ekpai, ve třetí minutě nastavení ale domácí přišli o výhru, když se prosadil Martin Hašek mladší. Zlín tak po návratu do ligy po třech sezonách na jaře doma ještě vyhrál a od sestupových příček ho dělí čtyři body.

Trenér Bohemians Hašek oproti minulému utkání proti Jihlavě sáhl k pěti změnám v sestavě a zcela přestavěl středovou řadu. Než si stačili hosté na nové složení zvyknout, tak už prohrávali 0:1. Ve 2. minutě centroval do trestného území z levé strany obránce Bartošák a míč prolétl až na opačnou stranu, kde nejlepší střelec Zlína Ekpai prostřelil brankáře Fryštáka.

CELÝ SESTŘIH: Zlín - Bohemians 1:1. Hašek srovnal v poslední minutě
720p 360p

Ševce gól nabudil k větší iniciativě, přesněji kombinovali ve středu pole a dokázali zaútočit nebezpečně i po stranách. Bohemians spoléhali hlavně na rychlé protiútoky, které však nedokázali dotáhnout do úspěšné koncovky. Vážněji zahrozili v první poločase pouze v 11. minutě, kdy po akci Haška obránce Šmíd v pádu trefil tyčku z venkovní strany. O deset minut později na druhé straně mohl zvýšit náskok Zlína Traoré a ve 40. minutě po územní převaze Mehanovičovu střelu ze dvaceti metrů chytil Fryšták.

Po změně stran tempo výrazně opadlo. Zlín se snažil kontrolovat hru. Udržoval si územní převahu, zápolil ale s přesností akcí. Pražané stejně jako v prvním poločase vyráželi jen k rychlým protiútokům.

Krůček k vyrovnání měl v 59. minutě Hašek, jenž oklamal stopera Gajiče a jeho střela z hranice trestného území těsně minula soupeřovu branku. V závěrečných dvaceti minutách se už domácí fotbalisté snažili držet míč co nejdéle na svých kopačkách. O těsnou výhru ale přišli, když hrubou chybu v rozehrávce potrestal Hašek přesnou střelou k tyči.

Domácí: 2. Ekpai

Hosté: 90+3. M. Hašek

Domácí: Zlámal – Bačo, Bijimine, Gajič, Bartošák – Ekpai (86. Džafić), Jiráček (C), Traoré, Holzer – Mehanović – V. Vukadinovič (76. Železník).

Hosté: Fryšták – M. Dostál, Bederka, Šmíd (C), Kocić (36. Jindřišek) – Záviška (59. Reiter), Švec, Nečas (74. Mašek), M. Hašek, Vaníček – Tetteh.

16.  Brno 30 6 6 18 20:43 24

Zlín - Bohemians: Míč po výkopu Fryštáka propadl až k Haškovi, který z voleje propálil Zlámala 1:1!
720p 360p

Zlín - Bohemians: Po Maškově přihrávce se v domácím vápně srazili rovnou tři hráči
720p 360p

Zlín - Bohemians: Domácí udeřili z první akce! Centr propadl k Ekpaiovi a ten otevírá skóre 1:0!
720p 360p

Zlín - Bohemians: Haškův ostrý centr našel ve vápně Šmída, jehož zakončení těsně minulo domácí bránu
720p 360p

Zlín - Bohemians: Míč po centru z rohu propadl k Traorému, který v dobré pozici netrefil prostor brány
720p 360p

Zlín - Bohemians: Po individuální akci Nečase vypálil Záviška, Zlámal jeho střelu zkrotil v rukavicích
720p 360p

Zlín - Bohemians: Radost domácích z gólu překazil odmávaný ofsajd
720p 360p

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.