Jablonec - Liberec: Rada se pohádal s divákem! Fanoušek se trenérovi po zápase omluvil | iSport.cz
Kryštof Rossmann
30. dubna 2018 • 09:52

Rada se pohádal s fanouškem! Pak se mi omluvil a chtěl se vyfotit, řekl kouč

TOP VIDEA
Liberec - Slavia: Ševčík blafákem oklamal Nguyena a zvyšuje vedení Pražanů, 0:3 Liberec - Slavia: Ševčík blafákem oklamal Nguyena a zvyšuje vedení Pražanů, 0:3
Čech dostal kartu za penaltovou radu: Nguyenovi jsem řekl, ať se nebojí zůstat stát Čech dostal kartu za penaltovou radu: Nguyenovi jsem řekl, ať se nebojí zůstat stát
VŠECHNA VIDEA ZDE

Utkání Jablonce s libereckým Slovanem (2:0) nepřineslo jen atraktivní podívanou. K vidění byl také jeden nepříliš často obvyklý moment. Vyhrocená atmosféra totiž přinesla i slovní výměnu názorů mezi jedním z fanoušků a domácím trenérem Petrem Radou. Hádka sice rychle skončila, ale po utkání měla pokračování.Byl to vážně zajímavý okamžik. „Střídej,“ ozvalo se z hlavní tribuny vedle novinářských míst během vypjatých chvil v průběhu duelu směrem k již emočně zažehnutému Petru Radovi. Ten se otočil směrem k sedadlům a pár vět si s již stojícím fanouškem Jablonce vyměnil. Člověk by řekl, že tím příběh končí, ale u emotivního trenéra mívají podobné věci dohru.

Kouč Severočechů si zavolal druhého aktéra hádky po závěrečném hvizdu do novinářské zóny, odkud je přístup na hřiště a vypadalo to, že si s ním vyřídí účty. Vše však nakonec dopadlo úplně jinak, příběh skončil happyendem.

„Usmířili jsme se. Je to Jablonečák, navíc mi akorát říkal, že bych měl střídat. Odpověděl jsem mu: Podívejte se, to vzejde ze situace. Taky víme, kdy máme střídat a jak máme střídat. Kdybychom měli nějakou potřebu… Ale v tu chvíli myslím, že by to bylo neopodstatněné střídání,“ prozradil Rada na tiskové konferenci.

„Čekali jsme na příhodnou dobu a ta se nakonec naskytla. Říkal jsem mu, že by to měl nechat na nás, že máme o trochu zkušeností víc. Odvětil, že se samozřejmě omlouvá, že to bere, ale že to vyplynulo ze situace, která byla na hřišti… A chtěl se vyfotit, tak jsem se s ním vyfotil,“ uzavřel jablonecký trenér s úsměvem na tváři nepříliš často odehrávající se kauzu.

CELÝ SESTŘIH: Jablonec - Liberec 2:0. Derby rozhodli Doležal a Diviš

 


Články odjinud


Články odjinud