Sparta testuje útočníka z Brightonu. V juniorce už pomohl ke gólům! | iSport.cz
14. května 2018 • 17:11

Sparta testuje útočníka z Brightonu. V juniorce už pomohl ke gólům!

Autor: ,
Reklama
TOP VIDEA
Po třech porážkách Kometa zabrala: Vzali jsme si boty a šli do práce, popsal Erat Po třech porážkách Kometa zabrala: Vzali jsme si boty a šli do práce, popsal Erat
INSIDER: Česká jízda na Australian Open. Bude Kvitová, nebo Plíšková světovou jedničkou? INSIDER: Česká jízda na Australian Open. Bude Kvitová, nebo Plíšková světovou jedničkou?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Na Letné už pilně ladí kádr pro nadcházející sezonu. A nové hráče hledají i v zahraničních vodách. Za sparťanskou juniorkou nastoupil v pondělním zápase s Příbramí (4:1) osmnáctiletý útočník Isaac Hutchinson, jenž přijel na testy z anglického Brightonu. Na podhrotové pozici odehrál 87 minut a podílel se na dvou brankách.„Měli jsme z něj dobrý pocit, hrál odvážně a podal kvalitní výkon. Akorát ke konci trochu přidržoval míč, protože se chtěl ukázat,“ hodnotil Hutchinsona kouč sparťanské juniorky Michal Horňák.

„Zatím je předčasné mluvit o tom, zda podepíše smlouvu. Trénuje s námi týden, vidíme ho fakt krátce. Ale na ročník 2000 by to nemuselo být špatné. Chtěli bychom testy prodloužit do čtvrtka, aby odehrál ještě zápas se Zlínem,“ dodal Horňák.

Hutchinson v této sezoně nastoupil do čtrnácti zápasů za Brighton U18 (v průměru 68 minut na utkání) a zaznamenal dva góly a dvě asistence. Vedle podhrotového postu naskakoval také na křídelních pozicích.

Sparta potvrdila, že chce pokračovat v mezinárodní cestě a lanaření zajímavých hráčů z ciziny. Vedle toho se zajímá o hráče z české nejvyšší soutěže. Cílem je vyladit kádr tak, aby mohla opět zaútočit na mistrovský titul.

CELÝ SESTŘIH: Jihlava - Sparta 0:1. Rozhodl Kanga, Vysočina trefila břevno a tyč
720p 360p

Jihlava - Sparta: Kanga se prosadil z velké dálky! Míč skočil před Rakovanem - 0:1
720p 360p

 


Články odjinud


Články odjinud