Fanoušci v akci! Žongly, pivo i originální hodnocení výhry Slavie v Olomouci | iSport.cz
23. července 2018 • 15:25

Fanoušci v akci! Žongly, pivo i originální hodnocení výhry Slavie v Olomouci

Autor: iSport.cz
TOP VIDEA
TOP GÓLY 20. KOLA: Parádní akce Slavie a Škodova třešnička, Shejbalův halfvolej TOP GÓLY 20. KOLA: Parádní akce Slavie a Škodova třešnička, Shejbalův halfvolej
Plzeň - Teplice: Pavel Vrba děkuje plzeňským fanouškům, ti mu připravili choreo Plzeň - Teplice: Pavel Vrba děkuje plzeňským fanouškům, ti mu připravili choreo
VŠECHNA VIDEA ZDE

Dokážou fotbaloví fanoušci udělat legendární tři žongly Petra Rady? A jak se člověk cítí, když doma jeho tým schytá debakl? Na to si posvítil youtuber Tomáš Touha, který společně se štábem iSport.cz navštívil stadion v Olomouci, kde domácí v prvním kole FORTUNA:LIGY podlehli Slavii 0:3.Na Andrově stadioně v Olomouci se odehrál šlágr prvního kola FORTUNA:LIGY mezi domácí Sigmou a pražskou Slavií. Atmosféru zajímavého utkání se snažil zachytit youtuber Tomáš Touha, kterého hned zaujala zvláštnost olomouckého stánku.

Do hlediště se totiž dostanete i přes byty, na jejichž balkónech jsou nachystány sedačky pro VIP hosty. „Obývák, kuchyně a hřiště Sigma Olomouc,“ popsal trefně netradiční reportér.

Oba tábory fanoušků byly před utkáním skvěle naladěný a ve svých tipech věřily svým týmům. Hned několik dotázaných dokonce trefili správně konečný výsledek. „Úplně jasná dvojka,“ tvrdil fanoušek Slavie. „Můj tip? Kolega je d*bil, to bude jednička“ smál se vedle něho kamarád a příznivec Olomouce.

Fanoušci v akci! Žongly, pivo i originální hodnocení výhry Slavie v Olomouci

Bloňďatý mág sociálních sítí Tomáš Touha vyzkoušel fanoušky i z pověstných tří žonglů Petra Rady. Vybraní aktéři dokázali, že českým hráčům míč jen nepřekáží a všichni zadaný úkol splnili.

„Kolik máš času?,“ ptal se jeden z nich a hned ukázal vytříbenou kopací techniku. Žargon Petra Rady evidentně ještě do všech koutů republiky nedorazil. „Co je to žongl?,“ dotázal se jeden z Olomouckých, po vysvětlení však minimálně tři vystřihl.

Parádní fotbalový zážitek se třemi brankami, spoustou zábavy a tradičního pohoštění přinesl o něco větší potěšení pro hostujícím příznivcům. „Utkání dopadlo vynikajícně,“ blažili se. Naopak domácí divácii nešetřili kritikou. „Tipoval jsem 0:0, je to na h*vno,“ pobavil jeden z nich. A jak jste si užili fotbal z jiného pohledu vy? Podívejte se na VIDEO.

CELÝ SESTŘIH: Olomouc - Slavia 0:3. Pražané vedou ligu, trefil se i Coufal

Olomouc - Slavia: Coufal při debutu zvýšil na 3:0 pro sešívané

 

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava
Články odjinud


Články odjinud