LIGOVÝ INSIDER: Prostředníček? Coufalovi se nedivím, říká Jiránek | iSport.cz
19. září 2018 • 14:13

LIGOVÝ INSIDER: Prostředníček? Coufalovi se nedivím, říká Jiránek

Autor: iSport.cz
TOP VIDEA
iSport podcast: V čem rozhodčí v zápase Teplic se Spartou selhali? iSport podcast: V čem rozhodčí v zápase Teplic se Spartou selhali?
České fotbalové hvězdy mají jasno: Slavia s Barcelonou neprohraje! České fotbalové hvězdy mají jasno: Slavia s Barcelonou neprohraje!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tři zápasy největších favoritů a tři výhry - Slavia, Plzeň i Sparta si připsaly důležitá vítězství. Všechny výhry ale přehlušily jiné kontroverze. Video ve Štruncových sadech, tvrdý souboj v Ostravě, při kterém si Dame Diop koledoval o vyloučení, nebo vztyčený prostředníček Vladimíra Coufala. A na všechny z nich se zaměřil i nový díl Ligového insidera s Martinem Jiránkem.Odborník iSport TV Martin Jiránek každopádně Coufalovy emoce chápe. “Můžete se hlídat, ale ze strany Slovácka mi to přišlo úplně zbytečné. A nedivím se Coufalovi, protože tohle nebyl férový souboj. Bylo to dvě sekundy po odehrání balonu,” vysvětluje v Ligovém insiderovi.

Podívejte se na celý díl, který hodnotí osmé kolo Fortuna ligy i šance Plzně v utkání proti moskevskému CSKA!

LIGOVÝ INSIDER: Coufalův vztyčený prostředníček? Nedivím se mu, říká Jiránek

 

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava
Články odjinud


Články odjinud