LIGOVÝ INSIDER s Jiránkem: Sparta nemůže stát jen na jednom hráči | iSport.cz
11. října 2018 • 04:10

LIGOVÝ INSIDER s Jiránkem: Sparta nemůže stát jen na jednom hráči

Autor: isport tv
TOP VIDEA
iSport podcast: V čem rozhodčí v zápase Teplic se Spartou selhali? iSport podcast: V čem rozhodčí v zápase Teplic se Spartou selhali?
České fotbalové hvězdy mají jasno: Slavia s Barcelonou neprohraje! České fotbalové hvězdy mají jasno: Slavia s Barcelonou neprohraje!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jak viděl 11. kolo FORTUNA:LIGY Martin Jiránek? Bývalého reprezentačního stopera potěšila hra Slavia proti Příbrami, kde působil – a naopak se mu nelíbilo, jak moc Spartě v Olomouci chyběl Stanciu. „Mužstvo jako Sparta by nemělo být jen o jednom hráči,“ říká Jiránek v novém díle pořadu Ligový isnider.Slavia doma dominovala nad Příbramí a potěšila fanoušky přesvědčivou výhrou 4:1. Trpišovského svěřenci navázali na dobrý výkon z Evropské ligy proti Petrohradu a tentokrát přidali i góly. „Slavia má kvalitu, dobrého trenéra, vědí, co mají hrát – mají vizi a jdou za tím,“ říká Jiránek s tím, že červenobílí mají momentálně nejlepší formu v lize.

Sparta na rozdíl od Slavie klopýtá – prohra 0:1 na hřišti Olomouce byla druhou venkovní v řadě a Zdeněk Ščasný po zápase prohlásil, že šlo o nejhorší výkon za dobu, co letenský tým vede z pozice kouče. Spartě chyběl potrestaný Stanciu – podle Jiránka až moc. „Je to důležitý hráč, ale Sparta by se měla vyrovnat se ztrátou jednoho hráče. To bych čekal spíš u menších týmů,“ říká.

11. díl pořadu Ligový insider se natáčel ještě před tím, že reprezentační výběr doplnil Stronati – Martin Jiránek jméno stopera Baníku nicméně uhodl. Podívejte se ve VIDEU.

LIGOVÝ INSIDER s Jiránkem: Sparta nemůže stát jen na jednom hráči

 

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava
Články odjinud


Články odjinud