Dukla slaví 70 let! Armádní orchestr, ceremoniál i burgery | iSport.cz
18. října 2018 • 15:30

Dukla slaví 70 let! Armádní orchestr, ceremoniál i burgery

Autor: iSport.cz
TOP VIDEA
Smutek i slzy... Kellnerová na Prague Playoffs závodit nebude. Představí se ale jako ambasadorka Smutek i slzy... Kellnerová na Prague Playoffs závodit nebude. Představí se ale jako ambasadorka
TOP momenty extraligy: Sparta už čtvrtá a rekordman Gulaš TOP momenty extraligy: Sparta už čtvrtá a rekordman Gulaš
VŠECHNA VIDEA ZDE

Speciální nádech bude mít nedělní utkání FORTUNA:LIGY mezi pražskou Duklou a Opavou. Domácí celek totiž na Julisce oslaví významné jubileum – 70 let od založení klubu. Při této příležitosti fanoušky čeká bohatý doprovodný program, stadion se otevře už hodinu a půl před výkopem, který je naplánovaný na 15.00. Zápas navíc bude velmi pikantní i pro kouče Romana Skuhravého.Ten totiž v úvodu letošní sezony vedl právě Opavu, kterou ale v září z rodinných důvodů opustil. Krátce nato přijal nabídku Dukly a v nedělním utkání ji povede proti svým bývalým svěřencům. Význam duelu zvyšuje i postavení obou mužstev v tabulce – Dukla sice zůstává na poslední příčce, po důležitém vítězství v Karviné ale na dvanáctou Opavu už ztrácí jen tři body.

A na co se při příležitosti oslav sedmdesátiletého výročí založení klubu mohou těšit fanoušci? Hned od otevření stadionu se budou moct nechat vyfotit ve speciálním fotokoutku a snímky si rovnou nechat i vyvolat. Na Julisce bude přítomná také část orchestru Ústřední hudby Armády České republiky, která utkání bude doprovázet a před výkopem zahraje i státní hymnu.

O poločasové přestávce se pak uskuteční slavnostní ceremoniál, během kterého budou na trávníku oceněny největší osobnosti historie i současnosti Dukly.

Na zápas platí jednotné vstupné 100 korun, děti do patnácti let mají vstup zdarma. Zvýšený divácký komfort by měla zajistit také rozšířená nabídka občerstvení, ve stáncích společnosti Street Catering budou k dostání mimo jiné hovězí burgery a další speciality pouliční kuchyně.

 

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava
Články odjinud


Články odjinud