Dukla slaví 70 let! Armádní orchestr, ceremoniál i burgery | iSport.cz
18. října 2018 • 15:30

Dukla slaví 70 let! Armádní orchestr, ceremoniál i burgery

Autor:
TOP VIDEA
LIGA NARUBY: Baroš šetřil čas, tak zkušeně odmítl podavače míčů LIGA NARUBY: Baroš šetřil čas, tak zkušeně odmítl podavače míčů
ČÍSLA 21. kola: Hrošovský proti Slavii exceloval. Proč zaujal Costa? ČÍSLA 21. kola: Hrošovský proti Slavii exceloval. Proč zaujal Costa?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Speciální nádech bude mít nedělní utkání FORTUNA:LIGY mezi pražskou Duklou a Opavou. Domácí celek totiž na Julisce oslaví významné jubileum – 70 let od založení klubu. Při této příležitosti fanoušky čeká bohatý doprovodný program, stadion se otevře už hodinu a půl před výkopem, který je naplánovaný na 15.00. Zápas navíc bude velmi pikantní i pro kouče Romana Skuhravého.Ten totiž v úvodu letošní sezony vedl právě Opavu, kterou ale v září z rodinných důvodů opustil. Krátce nato přijal nabídku Dukly a v nedělním utkání ji povede proti svým bývalým svěřencům. Význam duelu zvyšuje i postavení obou mužstev v tabulce – Dukla sice zůstává na poslední příčce, po důležitém vítězství v Karviné ale na dvanáctou Opavu už ztrácí jen tři body.

A na co se při příležitosti oslav sedmdesátiletého výročí založení klubu mohou těšit fanoušci? Hned od otevření stadionu se budou moct nechat vyfotit ve speciálním fotokoutku a snímky si rovnou nechat i vyvolat. Na Julisce bude přítomná také část orchestru Ústřední hudby Armády České republiky, která utkání bude doprovázet a před výkopem zahraje i státní hymnu.

O poločasové přestávce se pak uskuteční slavnostní ceremoniál, během kterého budou na trávníku oceněny největší osobnosti historie i současnosti Dukly.

Na zápas platí jednotné vstupné 100 korun, děti do patnácti let mají vstup zdarma. Zvýšený divácký komfort by měla zajistit také rozšířená nabídka občerstvení, ve stáncích společnosti Street Catering budou k dostání mimo jiné hovězí burgery a další speciality pouliční kuchyně.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenkyČlánky odjinud


Články odjinud