Jan Vacek
1. listopadu 2018 • 05:00

Šural na rozcestí! Kapitán Sparty nemá novou smlouvu a možná odejde

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
ANKETA: Kdo nejvíce zazářil v derby? Blýská se pod Šilhavým na lepší časy? ANKETA: Kdo nejvíce zazářil v derby? Blýská se pod Šilhavým na lepší časy?
Petr Ševčík pod lupou: Kdo je hráč, kterého ohlásila Slavii jako posilu Petr Ševčík pod lupou: Kdo je hráč, kterého ohlásila Slavii jako posilu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Muži s páskami na ruce. Kapitáni. Lídři mužstev, vůdčí osobnosti na trávníku i v kabině. Tahle definice ovšem ve sparťanském světě momentálně neplatí. Na výkonnost Josefa Šurala, vůdce letenského souboru, totiž padla podzimní deprese. Zkušený útočník se trápí, na gól v lize čeká déle než dva měsíce. S klubem navíc stále neuzavřel novou smlouvu. Podle informací deníku Sport je proto pravděpodobné, že dá Spartě v zimě sbohem. Kam by mohl zamířit? O možných variantách se dozvíte v placené části článku.V soukromí se mu daří náramně, s manželkou Denisou očekává narození druhého potomka. Jakmile ovšem Josef Šural přeřadí na fotbalovou kolej, už to taková radost není. Spíš šeď. Kapitán Letenských je ve střeleckém útlumu, nad jeho další budoucností se navíc vznáší hrozba nejistoty.

Se Spartou má totiž osmadvacetiletý útočník kontrakt už pouze do léta. A uzavření nové spolupráce je v nedohlednu. Důvod je prozaický: značně rozdílné představy o platových podmínkách. „Šural a vedení Sparty absolvovalo několik jednání, k posunu ale nedošlo. Obě strany trvají na svém, situace je v mrtvém bodě,“ konstatuje zdroj detailně obeznámený s děním v letenském klubu.

Stále reálnější kontury tak nabírá scénář, podle kterého Šural Spartu v zimě opustí. V takovém případě by za svého kapitána klub vyinkasoval odstupné. Aby tahle teze byla naplněna, musela by se na hráče objevit konkrétní nabídka.

Pokračování článku patří k placenému obsahu Staňte se předplatitelem a získejte přístup k exkluzivnímu obsahu

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 15. kola Fortuna ligy »

16. kolo Fortuna ligy:

Liberec - Plzeň (pá 23.11., 18:00), Dukla - Teplice (pá 23.11., 18:00), Karviná - Slavia (so 24.11., 14:00), Baník Ostrava - Slovácko (so 24.11., 17:00), Zlín - Opava (so 24.11., 17:00), Bohemians - Příbram (so 24.11., 17:00), Olomouc - Ml. Boleslav (ne 25.11., 15:00), Sparta - Jablonec (ne 25.11., 17:00)Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze