23. listopadu 2018 • 19:52

SESTŘIH: Dukla - Teplice 1:0. Rozhodl Djuranovič, hosté dostali dvě červené

0
Bořil v ofsajdu? Asi ano, ale žádný záběr není stoprocentní. Nejasná ČK pro Petráka
SESTŘIH: Boston - Toronto 2:3. Pastrňák dal první gól v play off, rozhodl ale Matthews

Fotbalisté Dukly v předehrávce 16. kola první ligy doma porazili 1:0 Teplice, které dohrávaly utkání bez dvou vyloučených, a minimálně do soboty opustili poslední místo tabulky. Zápas rozhodl v 17. minutě Uroš Djuranovič z přímého kopu. Hosté hráli téměř celý druhý poločas bez vyloučeného Martina Jindráčka a v 69. minutě dostal červenou kartu i Michal Jeřábek. Pražané vrátili soupeři týden starou porážku 1:3 z osmifinále MOL Cupu.

Domácího Bezdičku v úvodu vychytal Diviš, jehož branku poté minul hlavičkující Ostojič. Tepličtí poprvé zahrozili v deváté minutě, kdy Trubač přízemní střelou trefil tyč. Dukla se dostala do vedení v 17. minutě. Djuranovič se postavil k přímému kopu a umístěnou ranou k tyči překonal Diviše.

Ve 39. minutě zaváhal teplický obránce Král a nepovedenou "malou domů" vyslal do úniku Djuranoviče, který však zbrkle trefil Diviše. Těsně před pauzou rozhodčí Ginzel neuznal hostům vyrovnávací gól kvůli těsnému ofsajdu.

SESTŘIH: Dukla - Teplice 1:0. Poslední tým povstal, Teplice srazily dvě vyloučení!

Severočechům nevyšel ani začátek druhé půle. Jindráček při vzdušném souboji udeřil Miloševiče a po druhé žluté kartě byl vyloučen. Teplický útočník tak nenavázal na pohárový hattrick proti Dukle. Šance Teplic na případné vyrovnání ještě více klesly v 69. minutě. Bývalý obránce Dukly Jeřábek surově podkopnul Tetoura a po druhém napomínání také dostal červenou kartu.

Dukla měla sice měla na trávníku o dva hráče víc, ale výraznější převahu si vytvořila až v závěru. V 84. minutě byl blízko druhé domácí brance Tetour, jehož hlavičku výborně zlikvidoval Diviš. Teplický gólman pak ještě zblízka skvěle vychytal Brandnera. Pražané hubený náskok udrželi a v lize porazili Teplice po sérii tří porážek.

Domácí: 17. Djuranović

Hosté:

Domácí: F. Rada – Milošević (C), Ostojić, Raspopovič, D. Souček – Douděra, Daniel Tetour, Bezdička (71. Schranz), Bilovský (80. D. Breda), Podaný – Djuranović (23. Brandner).

Hosté: Jakub Diviš – Vondrášek, Jeřábek, Král, Krob (C) – Soungole (46. Žitný), Kučera – Hora, Trubač (56. Hyčka), Luts (46. Vaněček) – Jindráček.

Důležité momenty utkání:

Dukla - Teplice: Parádní hlavičku Tetoura vytáhl Diviš!

Dukla - Teplice: Jeřábek nakopl Tetoura jak pytel brambor a dostal červenou, hosté hrají v devíti!

Dukla - Teplice: Jindráček dostal červenou, sudí pak hasil horké hlavy obou týmů!

Dukla - Teplice: Sudí neuznal Teplicím vyrovnávací trefu! Útočný faul nebo ofsajd?!

Dukla - Teplice: Blikanec Krále zachraňoval Diviš!

Dukla - Teplice: Dokonalý trestňák! Djuranovič nachytal gólmana a Dukla vede, 1:0

Dukla - Teplice: Kulišárna Trubače skončila na tyči!

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2023/2024

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA se i v sezoně 2023/2024 odehraje ve formátu s nadstavbou. Vrací se skupina o Evropu, protože české týmy budou mít v nadcházející sezoně opět pět pohárových účastníků. Titul obhajuje Sparta Praha.

Základní část - tabulka a rozpis zápasů Dresy iSport Index Sestřihy zápasů VIDEO momenty Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Bohemians 1905