Gólparáda Sportu! Které skvostné trefy nejvíc rozzářily podzimní ligu? | iSport.cz
25. prosince 2018 • 17:45

Gólparáda Sportu! Které skvostné trefy nejvíc rozzářily podzimní ligu?

Autor: iSport.cz
TOP VIDEA
Sparta - České Budějovice: Penalta na Kozáka? NE! Sudí Marek se dlouho radil… Sparta - České Budějovice: Penalta na Kozáka? NE! Sudí Marek se dlouho radil…
Zahájení, koňská show i český postup. Jaký byl první den Prague PlayOffs 2019 Zahájení, koňská show i český postup. Jaký byl první den Prague PlayOffs 2019
VŠECHNA VIDEA ZDE

414. Celkově tolik gólů nabídla podzimní část FORTUNA:LIGY. Co ale fanouška potěší nejvíc – celá řada byla vskutku skvostných. Doslova výstavních! Deník Sport po pečlivém zvážení vybral pět nejlepších. V článku se můžete podívat také na rozšířený žebříček TOP 10 gólů, ale také na nejpovedenější branky Sparty, Slavie, Baníku či Plzně. Josef Hušbauer (3. kolo, Slavia – Opava 3:1)

Odvracený balon napálil volejem, zamířil přesně do horního rohu branky. Krásná trefa. „Navíc můj 50. ligový gól,“ usmíval se Hušbauer. „Tenhle je jeden z těch hezčích.“

Nikolaj Komličenko (16. kolo, Olomouc – Ml. Boleslav 0:4)

Po centru do vápna a zpracování míče hlavou vystřihl krásné nůžky, po kterých míč doplachtil až za bezmocného Buchtu. „Mně se zdálo, že to spíš netrefi l, než trefi l,“ smál se kouč Weber.

Jakub Považanec (12. kolo, Příbram – Jablonec 0:6)

Přímý kop. Dobrých třicet metrů. Prásknul do míče a… šibenice! Čistý průstřel. „Gól roku,“ měl jasno trenér Petr Rada. „Spoluhráči si dělali srandu, že překopnu tribunu,“ přiznal Považanec.

Martin Frýdek (4. kolo, Teplice – Sparta 0:4)

Nejhezčí branka na Stínadlech. Frýdek ve středu hřiště naznačil, že bude střílet. Míč zasekl, zbavil se protihráče Kučery a pravačkou vyslal dělovku, která se odrazila od břevna.

Miroslav Stoch (11. kolo, Slavia – Příbram 4:1)

Využil spolupráce Baluty a Olayinky, kteří vybojovali míč. Pak nikým nehlídaný si nachystal střelu. A jak nádhernou! Balon zaplaval za záda příbramského brankáře Ondřeje Kočího.

TOP 10 GÓLŮ PODZIMU: Hušbauerova dělovka, Komličenkovy i Barošovy nůžky

TOP podzimní góly SPARTY: Zářil Stanciu, o nádhernou trefu se postaral i Frýdek

TOP podzimní góly Slavie: Stochovy úžasné střely, král Hušbauer

TOP podzimní góly BANÍKU: Nestárnoucí král Baroš, krásné dělovky i kombinace

TOP podzimní góly PLZNĚ: Petrželovo sólo, Havlova raketa či Kopicovo torpédo

TOP trenéři podzimu: Všem vládne Trpišovský s totálním fotbalem

ČÍSLA: Nejlepší sestava podzimu. Nechybí Ševčík, proč zapadne do stylu Slavie?

Vybrali jsme nejlepší zápasy podzimu: Slavia byla u třech z nich

 

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava
Články odjinud


Články odjinud