Sparta – Vltavín 5:0. Dvakrát se trefil Drchal, díval se i Dočkal

0
Hvězdy vyvedly partnerky: kdo dorazil na vyhlášení Fotbalisty roku?
PRVNÍ DOJEM ze čtvrtfinále: Motor se zlepšuje, ale dostává lekci, co Třinec umí

Fotbalisté Sparty zůstávají v zimní přípravě stoprocentní. Ve středečním utkání na Strahově porazili třetiligový Loko Vltavín 5:0 Dvěma góly se blýskl útočník Václav Drchal. První gól v prvním týmu vstřelil mladý ukrajinský obránce Vadym Chervak. K utkání přihlížel i Bořek Dočkal, o kterého mají Letenští dlouhodobě zájem.

Domácí: 7. Drchal, 25. Drchal, 35. Ćivić, 79. Stanciu, 81. Červak

Hosté:

Domácí: 1. poločas: Bičík – Zahustel, Plechatý (C), Costa, Ćivić – Karlsson, Vácha, Kanga, Sáček, Chipciu – Drchal
2. poločas: Bičík – Wiesner, Radaković, Červak, Hanousek – Hložek, Frýdek, Hašek (C), Stanciu, Plavšić – Tetteh

Hosté: Pávek (46. Štorc) – Láncz, Tichý, Rada, Podzimek, Uvíra (C), Hovorka, Šípek, Mysliveček, Zoubek, Maione

Hosté: Rada

Nenadál – Nádvorník, Hájek

Tréninkové centrum Sparty, Praha-Strahov

Sparta proti čtvrtému týmu třetí ligy od úvodu jasně dominovala a za celý zápas ho nepustila k pořádné střele. Letenští naopak sami měli řadu šancí a jednu z prvních proměnil v sedmé minutě zblízka Drchal.

Stejný hráč ve 25. minutě po kolmici od jedné ze zimních posil Karlssona zvýšil na 2:0 a ve 35. minutě Eldar Čivič zblízka doklepl míč do odkryté branky.

Do druhého dějství nastoupili v letenském dresu až na gólmana Bičíka jiní hráči a favorit v závěru ještě přidal dva góly. V 79. minutě přesně vypálil Nicolae Stanciu a krátce nato se premiérové branky v A-týmu Sparty po přesné hlavičce dočkal mladý ukrajinský obránce Vadym Červak.

Další zápasy už čekají Spartu na soustředění ve Španělsku, kde na úvod změří v pondělí síly s maďarským Videotonem.

SESTŘIH: Sparta - Vltavín 5:0. Dvakrát pálil Drchal, předvedli se mladíci

Frýdek se Spartou rozpáral tým svého otce a hodnotil: Posily do kabiny zapadly

Přijde Sparta o Tetteha? Odchod do Anglie je nepravděpodobný, říká Ščasný

Na přípravné utkání Sparty se přišel podívat i Bořek Dočkal

0

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2023/2024

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA se i v sezoně 2023/2024 odehraje ve formátu s nadstavbou. Vrací se skupina o Evropu, protože české týmy budou mít v nadcházející sezoně opět pět pohárových účastníků. Titul obhajuje Sparta Praha.

Základní část - tabulka a rozpis zápasů Dresy iSport Index Sestřihy zápasů VIDEO momenty Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Bohemians 1905