TOP 50 talentů: Vítěz z Atalanty, naděje Sparty i brankář Manchesteru United | iSport.cz
19. ledna 2019 • 04:30

TOP 50 talentů: Vítěz z Atalanty, naděje Sparty i brankář Manchesteru United

Autor:
TOP VIDEA
Baník - Liberec: Stronati si srazil míč do vlastní sítě, hosté snižují na 1:2! Baník - Liberec: Stronati si srazil míč do vlastní sítě, hosté snižují na 1:2!
Příbram - Zlín: Jablonský se trefil z voleje přímo k tyči, 2:1 Příbram - Zlín: Jablonský se trefil z voleje přímo k tyči, 2:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

KOMPLETNÍ POŘADÍ OD 50. DO 1. MÍSTA | Deník Sport dal již tradičně dohromady výběr největších českých fotbalových talentů. Ve spolupráci s trenéry mládežnických reprezentací a kouči 23 klubů, jejichž týmy hrají juniorské, respektive I. dorosteneckou ligu vznikl žebříček 50 mladých nadějí s ročníkem narození 1998 a mladší. Pozice jedničky nakonec patří Davidu Heidenreichovi, talentovanému stoperovi, kterého si střeží italská Atalanta Bergamo. Podívejte se, kdo se umístil na 1. až 10. místě, i na celkové pořadí letošní ankety.Prohlédněte si kompletní pořadí TOP 50 talentů českého fotbalu v GALERII:

50. Daniel Finěk (18 let, obránce, Hradec Králové)
50. Daniel Finěk (18 let, obránce, Hradec Králové)

Jak vznikal žebříček

Žebříček TOP 50 nejlepších fotbalových teenagerů sestavil deník Sport ve spolupráci s trenéry reprezentací U20, U19, U18, U17 a U16 a kouči 23 klubů, jejichž týmy hrají juniorské, respektive I. dorosteneckou ligu. V úvahu přicházeli jen čeští fotbalisté s ročníkem 1998 a mladší, z nichž každý respondent ankety vybral vlastní pořadí deseti nejlepších. Určujícími kritérii byla míra talentu, jak se hráči prosazují na úrovni dospělých (I. a II. liga) a jejich pozice v mládežnických reprezentacích.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenkyČlánky odjinud


Články odjinud