Jablonec - Che-pej 2:0. Generálku rozhodli Pleštil s Kratochvílem | iSport.cz
1. února 2019 • 13:49

Jablonec - Che-pej 2:0. Generálku rozhodli Pleštil s Kratochvílem

SESTŘIH LM: Atlético Madrid - Juventus Turín. Rozhodli stopeři, domácím VAR vzal gól SESTŘIH LM: Atlético Madrid - Juventus Turín. Rozhodli stopeři, domácím VAR vzal gól
Jágr zářil, bral 0+2 a hrál i oslabení: Potřebuju zase dostat hlad po gólech Jágr zářil, bral 0+2 a hrál i oslabení: Potřebuju zase dostat hlad po gólech

Fotbalisté Jablonce v generálce porazili čínský Che-pej Fortune 2:0 a během zimní přípravy nenašli přemožitele. Skóre zápasu otevřel v 15. minutě Dominik Pleštil a konečnou podobu výsledku dal v 52. minutě Miloš Kratochvíl. První zápas jarní části FORTUNA:LIGY čeká Severočechy 8. února, kdy zajíždějí do Olomouce.

Domácí: 15. Pleštil, 52. Acosta

Hosté:

Domácí: Hanuš – Holeš, Kubista, Břečka, Sobol (46. Vatajelu) – Pleštil (46. Považanec), Fábry (46. Breda), Hübschman (46. Jovović), Kratochvíl, Acosta – Chramosta (46. Doležal)

Hosté:

Estádio da Nora

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky