ZLATÁ PÍŠŤALKA: Penalty pro Slavii a Spartu v pořádku. Co ta proti Plzni? | iSport.cz
12. února 2019 • 19:34

ZLATÁ PÍŠŤALKA: Penalty pro Slavii a Spartu v pořádku. Co ta proti Plzni?

Liberec - Dukla: Kozák krásným lobem zvýšil na 2:0! Liberec - Dukla: Kozák krásným lobem zvýšil na 2:0!
Vítkovice - Třinec: Neskutečný obrat! Poslední gól zápasu vstřelil Kovařčík, 3:4 Vítkovice - Třinec: Neskutečný obrat! Poslední gól zápasu vstřelil Kovařčík, 3:4

Jaro v české lize začalo zostra taky pro rozhodčí. V zápasech velkých týmů se vytasili se třemi různými penaltovými verdikty – jednou pro Slavii po zatáhnutí za dres Milana Škody, jednou proti Plzni po zákroku na Nikolaje Komličenka, a jednou pro Spartu, když Martin Dostál stáhl k zemi Alexandra Chipcia. Která rozhodnutí byla správná a proč? Podívejte se na nový díl Zlaté píšťalky na iSport TV!

ZLATÁ PÍŠŤALKA: Penalty pro Slavii a proti Plzni byly v pořádku. A co na Letné?
720p 360p

Hráči Bohemians protestují u rozhodčího Zbyňka Proskeho, který nařídil po zhlédnutí videa v nastaveném čase druhé půle pokutový kop pro Spartu

PĚT momentů ligového víkendu: Radův výbuch proti Slavii a Součkův dloubák
720p 360p

RENTGEN: Nová Sparta? Nebyla vidět. Plechatý neměl podporu, Hložek musí přidat
720p 360p

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky