Poznar dostal dva zápasy stop za loket na Baníku. Hrát ale zatím může | iSport.cz
7. března 2019 • 19:45

Poznar dostal dva zápasy stop za loket na Baníku. Hrát ale zatím může

Autor: ČTK, iSport.cz
TOP VIDEA
Teplice - Sparta: Řezníček obírá Letenské o body! V závěru srovnává z dorážky na 1:1 Teplice - Sparta: Řezníček obírá Letenské o body! V závěru srovnává z dorážky na 1:1
TOP góly 13. kola: Kalabiškova raketa nebo Schranzův růžek TOP góly 13. kola: Kalabiškova raketa nebo Schranzův růžek
VŠECHNA VIDEA ZDE

Útočník Tomáš Poznar ze Zlína byl dodatečně potrestán za úder loktem z ligového utkání s Ostravou. Disciplinární komise třicetiletému fotbalistovi zastavila činnost na dva zápasy, přestože rozhodčí jeho zákrok v utkání přehlédli.Poznar minulý týden v utkání 23. kola gólem a přihrávkou ukončil čekání Zlína na první vítězství od začátku prosince. Zápas ale neměl dohrát, protože před koncem prvního poločasu udeřil loktem Arťoma Mešaninova. U rozhodčích jeho zákrok prošel, ne však u disciplinárky.

"Disciplinární komise v tomto případě přistoupila k potrestání, protože nikdo z rozhodčích tento prohřešek neviděl," vysvětlil v tiskové zprávě předseda komise Richard Baček. "V takovémto případě může naše komise přistoupit k následnému potrestání. Protože nedošlo k vyloučení v průběhu utkání, hráč je oprávněn hrát, než rozhodnutí nabude právní moci," dodal.

Baník - Zlín: Poznar loktem složil Mešaninova, sudí ale penaltu nepíská!
Video patří k placenému obsahu

Už potřetí během jara byla kvůli fanouškům potrestána Sparta. Tentokrát musí klub za pyrotechniku a nevhodné pokřiky příznivců při utkání s Ostravou zaplatit pokutu 100 tisíc korun. Celkem tak po třech kolech letenský celek dostal pokuty v celkové výši 180 tisíc korun a trest mu hrozí i za poslední duel v Liberci.

"Pokuta byla udělena nejen za použití pyrotechniky, ale především také za nepřijatelné skandování na hráče Milana Baroše a hostující tým. Pokud by se takové skandování mělo opakovat, disciplinární komise přistoupí k tvrdším trestům, které se bezprostředně dotknou i fanoušků," uvedl Baček.

Zlínští fotbalisté krátce poté, co v utkání s Baníkem Ostrava vstřelili první branku utkání
Zlínští fotbalisté krátce poté, co v utkání s Baníkem Ostrava vstřelili první branku utkání

 

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava
Články odjinud


Články odjinud