LIGOVÝ INSIDER: Hráče jako Kanga nemusím. Nechápu, že uznali gól Plzni | iSport.cz
17. dubna 2019 • 09:30

LIGOVÝ INSIDER: Hráče jako Kanga nemusím. Nechápu, že uznali gól Plzni

1080p720p360p
LIGOVÝ INSIDER: Hráče jako Kanga nemusím, nechápu, že uznali gól v Plzni
TOP VIDEA
Nedvěd v Bratislavě chodí hrát tenis. Trénuju na Wimbledon, směje se generální manažer Nedvěd v Bratislavě chodí hrát tenis. Trénuju na Wimbledon, směje se generální manažer
Karviná - Bohemians: Jindřišek si mazácky povodil obranu a zavěsil na 1:0! Karviná - Bohemians: Jindřišek si mazácky povodil obranu a zavěsil na 1:0!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Byla to hlavně přehlídka soubojů na ostří nože, faulů a polehávání, nebo i zajímavá fotbalová podívaná? Smíšené pocity přineslo nedělní pražské derby, v němž Slavia remizovala se Spartou 1:1. „Bylo tam asi úplně všechno, ale spíš převládalo ragby. Faulů bylo strašně moc,“ říká bývalý reprezentační stoper Martin Jiránek ve svém pořadu Ligový insider.Fanoušci se na tom, kdo se přičinil o tvrdost tolik očekávaného duelu víc, neshodnou. Jiránek vidí nadměrnou agresivitu na obou stranách. „Od první minuty bylo vidět, jak to chce jeden tým vrátit druhému,“ míní. I jemu pak vadilo časté polehávání hráčů. „Fotbalu pak chybí spád,“ říká.

Jedním z hráčů, kteří se po soubojích často ocitali na zemi, byl sparťanský záložník Guélor Kanga, který si neodpustil ani gesta směrem k protihráčům a fanouškům Slavie. „Já takové hráče nemusím,“ tvrdí rázně Jiránek. „Ale všichni ho známe. Důležité je koncentrovat se na hru, a ne na něj,“ radí ligovým obráncům.

Zatímco v případě Slavie se Jiránkovi zamlouval týmový výkon, u Sparty ho zaujali dva hráči. Obě penalty, které nebyly odpískány, viděl jasně. Stejně jako situaci před rozhodujícím gólem Plzně v zápase s Baníkem (2:1), byť komise rozhodčích tvrdí, že se nejednalo o ofsajd. „Nerozumím tomu,“ říká o verdiktech (video)rozhodčích v obou zápasech.

Podívejte se ve VIDEU, zda Martin Jiránek viní z inkasovaného gólu v derby slávistického brankáře Ondřeje Koláře a jak viděl nejkontroverznější rozhodnutí arbitrů o víkendu.

ZLATÁ PÍŠŤALKA: Sudí Orel tlačil Plzeň proti Baníku. A jak chyboval Hrubeš v derby?
720p 360p

Debata Sportu: Slavia zbytečně strhla derby ve válku, Kanga se jí dostal pod kůži
720p 360p

PĚT momentů ligového víkendu: Derby i duel Plzně s Baníkem shodily divné chyby videa
720p 360p

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program nadstavby Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

Hokejová extraliga 2018/2019: Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Články odjinud


Články odjinud